Zakazać aborcji - są setki tysięcy podpisów

dodane 02.07.2015 12:40

fk /stopaborcji.pl

Posłowie znów będą musieli zdecydować, czy w Polsce wreszcie przestanie się legalnie zabijać dzieci.

Zakazać aborcji - są setki tysięcy podpisów   Archiwum Fundacji "Pro - Prawo do Życia" Fundacja "Pro - Prawo do Życia" przez kilka miesięcy zbierała podpisy pod projektem ustawy zakazującej aborcji

Fundacja Pro-prawo do życia liczy podpisy Polaków, którzy poparli obywatelski projekt ustawy całkowicie zabraniającej aborcji. Liczba podpisów już przekroczyła 300 tys. i ciągle rośnie. Wymagana prawem liczba głosów dla projektu obywatelskiego wynosi 100 tysięcy Oznacza to, że Sejm w ciągu trzech miesięcy będzie musiał zająć się tym projektem.

3 lipca podpisy zostaną złożone w Sejmie.

«« | « | 1 | » | »»
Przeczytaj komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Andre 09.07.2015 16:21
Niezalogowany użytkownik Panie bezpieczniak a ile to Pan masz lat pewnie już dawno po wieku prokreacyjnym tacy jak Pan i Panu podobni ludzie ,którzy w młodości namówili do skrobanek nie jedną kobietę teraz jak już wszystko obwisło stali się obrońcami życia.
Zamiast zając się czymś co was dotyczy a więc spacerami czy wizytami u lekarzy wtrącacie się w nie swoje sprawy.
Jeżeli tacy z Was (Pan i Panu podobni)obrońcy to zacznijcie wspomagać domy dziecka lub rodziny wielodzietne zamiast na KK i ojca dyrektora.
Plusów: 1 Stefan 02.07.2015 21:44
Niezalogowany użytkownik
Jestem za całkowitym zakazem aborcji.
Podpisuję się obiema rencami.
Będę miał robotę wożąc kobitki do Czech lub Słowacji.
Plusów: 1 bezpieczniak 02.07.2015 13:52
Niezalogowany użytkownik Nie wszyscy są tacy sami. A co w przypadku kiedy ktoś chciał zwrócić uwagę organów bezpieczeństwa na ich powszechny dostęp? Poza tym może kogoś interesuje kontekst, a nie treść. Jeżeli ktoś nie jest źródłem ani autorem to także nie powinien być za to karany. W każdym razie w przypadku treści niekonsumowalnych, w tym opowiadań erotycznych i hentai główną rolę, z tego co mi wiadomo, gra wyobraźnia, a oskarżenie kogoś o jego wyobraźnię to już chyba perfidia? Poza tym władza posiada możliwość blokady i nic z tym nie robi i to mnie osobiście akurat dziwi i doprowadza do frustracji.
Plusów: 0 bezpieczniak 02.07.2015 13:41
Niezalogowany użytkownik Żyjemy w państwie podobno katolickim, lecz tylko tradycyjnie. Doświadczenie spotkania z żywym Bogiem ma niezbyt wielu.

Można się zapytać, gdzie jest nasza wiara? Nie byłoby przecież dostępu cywilizacji śmierci do przestrzeni publicznej gdyby wiara narodu była głęboka, prawdziwa, przeżywana na co dzień.

Mam wrażenie, że mamy ten sam problem co stronnictwa żydowskie. Pragniemy poszukiwać usprawiedliwienia z uczynków czyli z Prawa, tam gdzie go nie ma, a nie z wiary.

Czy ten kto walczy ze skutkami może być kimś innym niż tylko Don Kichotem? Niedoskonałość człowieka polega na tym, że szuka usprawiedliwienia dla swoich egoistycznych pobudek. Co więcej Polacy są w dużej mierze bałwochwalcami polityki i stąd m.in. dostęp cywilizacji śmierci do nas.

PS. Kukiz i PiS na dzień dzisiejszy nie odpowiedzieli. Wg mnie boją się przyjęcia przynajmniej w części tego programu, gdyż boją się wzięcia odpowiedzialności za realizację programu, który prowadziłby do całościowego, a nie tylko fragmentarycznego zapewnienia bezpieczeństwa Państwu Polskiemu jako jego obywatelom.

wszystkie komentarze >