Papież spotkał się z kobietami uratowanymi od prostytucji

dodane 12.08.2016 18:20

PAP |

Papież Franciszek bez zapowiedzi opuścił w piątek Watykan, by spotkać się w Rzymie z 20 kobietami, dawnymi prostytutkami, które obecnie znajdują się pod opieką katolickiej Wspólnoty Papieża Jana XXIII - poinformowała agencja ANSA.

Papież spotkał się z kobietami uratowanymi od prostytucji   PAP/EPA/L'OSSERVATORE ROMANO / HANDOUT

Spotkanie, niezapowiadane przez watykańskie służby prasowe, odbyło się w prywatnym mieszkaniu na obrzeżach włoskiej stolicy w ramach spotkań papieża organizowanych z okazji trwającego Roku Miłosierdzia.

W ostatnich miesiącach Franciszek wielokrotnie spotykał się z osobami niepełnosprawnymi, chorymi i uchodźcami. W czwartek na obiad w Domu św. Marty, w którym mieszka, zaprosił 21 migrantów z Syrii.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KOŚCIÓŁ, PAP, PAPIEŻ, PROSTYTUCJA, WATYKAN, WŁOCHY

Przeczytaj komentarze | 4 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 MacBlacker 21.08.2016 12:14
Owszem... jak wszyscy zostaniemy męczennikami... zbawienie gwarantowane... ciekawe tylko czy o to Jezusowi chodziło?!
Plusów: 3 Nik 14.08.2016 13:29
Niezalogowany użytkownik Szkoda tylko że papież kiedy był na Lesbos zabrał muzułmanów. I ani jednego chrześcijanina.Imigracje też postrzega jako błogosławieństwo. Pytam dla kogo?
Plusów: 0 nika 14.08.2016 10:43
Niezalogowany użytkownik Nie wiem, Anno, jak wyczytałaś religię ze zdjęcia. Nakrycie głowy kobiety ? W Watykanie powszechnie obowiązujące i w wielu tradycjach też, nie tylko muzułmańskiej. Ciemna karnacja? Tym bardziej nie rozumiem. A nawet jeśli?... Mam nieodparte wrażenie, że gdyby Pan Jezus znowu w ciele przyszedł na ziemię i zaczął Swoim zwyczajem nawiedzać i celników i grzeszników i trędowatych i opętanych i pogan i..., wielu katolików zachowałoby się jak ówcześni uczeni w Piśmie i faryzeusze... Jak to dobrze, że ON jest ponad nas... I Bogu dzięki za papieża Franciszka...
Plusów: 4 Anna 13.08.2016 16:15
Niezalogowany użytkownik Po zdjęciu widać, że nasz katolicki papież bardzo lubi muzułmanów.

wszystkie komentarze >