Premier o przyszłości Macierewicza

dodane 21.04.2017 11:37

PAP |

Nie rozważam dymisji szefa MON Antoniego Macierewicza - powiedziała w piątek premier Beata Szydło.

Premier o przyszłości Macierewicza   PAP/Tomasz Gzell Premier Beata Szydło

Szefowa rządu była pytana przez dziennikarzy o to, czy rozważa zmiany na stanowisku ministra obrony narodowej, na konferencji prasowej w kancelarii premiera.

"Nie rozważam" - zapewniła. Dopytywana, czy jest w pełni zadowolona z pracy Macierewicza, odpowiedziała: "Bardzo wyraźnie podkreślam, że nie ma w tej chwili dyskusji o zmianach w polskim rządzie".

Szefowa rządu na piątkowej konferencji prasowej pytana była, czy rząd planuje w tym roku obniżki stawek podatków.

"W tym roku stawki podatkowe pozostają na niezmienionym poziomie. Jeżeli jakiekolwiek zmiany w podatkach następują, to następują z nowym rokiem kalendarzowym, więc mogę powiedzieć, że 2017 r. pozostają na tym samym poziomie, który był w 2016" - powiedziała premier.

Przypomniała, że rząd zdecydował już o obniżeniu stawki podatku CIT dla małych firm z 19 do 15 proc.

"Pozostałe propozycje, które są przygotowywane, nad którymi pracujemy, będziemy przedstawiać w momencie, kiedy zostaną one zaakceptowane i przyjęte przez rząd (...) Mogę powiedzieć, że w tej chwili trwają prace nad różnego rodzaju rozwiązaniami, które będą korzystne dla przedsiębiorców" - dodała Szydło.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BEATA SZYDŁO, MON, OBRONNOŚĆ, PAP, RZĄD

Przeczytaj komentarze | 3 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 4 Gość 21.04.2017 20:47
Niezalogowany użytkownik To rozbrajanie objawie się tworzeniem 200 000 armii, zakupem systemu antyrakietowego, nowego produkowanego w Polsce uzbrojenia itd. itp. To jest rzeczywiście rozbrojenie.
Za rządów PO cała Polska armia mieściła się na stadionie narodowym, fajnie było bo wszyscy mogli popatrzeć jak Tusk ćwiczy bieganie za piłką przed otwarciem kolejnego "orlika"
Plusów: 11 Gość 21.04.2017 15:36
Niezalogowany użytkownik Takie rozważania, to może robić tylko Kaczyński ale nie premier Szydło, która w rzeczywistości nia ma żadnej kontroli i nadzoru nad swoim podwładnym ministrem Macierewiczem, który robi w polityce co mię cokolwiek podoba z rozbrajaniem Polski włącznie.
Plusów: 6 Przedsiębiorca 21.04.2017 13:34
Niezalogowany użytkownik Hahaha, podatek CIT, dobra propaganda nie wnosząca nic do prawdziwej rzeczywistości.

wszystkie komentarze >