Dziennikarz związany z ruchem gejowskim i masonerią zatrudniony przez diecezję Oslo

dodane 21.04.2017 13:50

Jarosław Dudała

Dziennikarz związany z ruchem gejowskim i masonerią Petter Stocke-Nicolaisen został zatrudniony przez diecezję Oslo na stanowisku szefa diecezjalnego portalu informacyjnego i miejscowego pisma kościelnego.

Dziennikarz związany z ruchem gejowskim i masonerią zatrudniony przez diecezję Oslo   Zdjęcie Pettera Stocke-Nicolaisena przy jego tekście w tegorocznym numerze masońskiego pisma ""Mellom Brødre"

Stocke-Nicolaisen znany jest m.in. jako redaktor masońskiego periodyku "Mellom Brødre" (Miedzy Braćmi), a także współorganizator gejowskich parad w stolicy Norwegii.

Zapytaliśmy biskupa Oslo Bernta Eidsviga o szczegóły tej sprawy, a także o to, czy nie zamierza zmienić decyzji w sprawie zatrudnienia Stocke-Nicolaisena. Kuria w Oslo na razie nie odpowiedziała na nasz list.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| HOMOLOBBY, MASONERIA, NORWEGIA, OSLO

Przeczytaj komentarze | 7 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 Andrzej z Goliny 22.04.2017 10:24
Niezalogowany użytkownik Trudno komentować, kiedy hierarchowie Kościoła widocznie nie zabiegają o Dary Ducha Świętego i tracą rozeznanie, co jest właściwe, a co może prowadzić do zgorszenia.
Plusów: 3 Gość 21.04.2017 21:48
Niezalogowany użytkownik Jesli bladzi pasterz, to i sila rzeczy owce, ktore ida za nim. Modlmy sie wiec goraco za pasterzy...
Plusów: 4 Gość 21.04.2017 19:29
Niezalogowany użytkownik Tez. Wypaczone sumienie biskupa miejsca ma niestety swe reperkusje w wypaczonym sumieniu spoleczenstwa.
Plusów: 4 Gość 21.04.2017 17:35
Niezalogowany użytkownik Tu nie chodzi o spaczone sumienie społeczeństwa, tu chodzi o spaczone sumienie biskupa miejsca i kurialistów diecezji Oslo.

wszystkie komentarze >