Zakończyło się spotkanie prezydenta z prezesem PiS

dodane 08.09.2017 20:36

PAP |

Prawie 2,5 godziny trwało w piątek spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Lider PiS opuścił Belweder ok. godz. 20.20; kilka minut później do podstawionego samochodu wsiadł prezydent.

Zakończyło się spotkanie prezydenta z prezesem PiS   PAP/Tomasz Gzell Jarosław Kaczyński zmierzający na spotkanie z Andrzejem Dudą

Wcześniej w piątek w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie odbyło się spotkanie kierownictwa partii, z udziałem Jarosława Kaczyńskiego, premier Beaty Szydło, wicepremier Mateusza Morawieckiego, marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, a także wicemarszałków Sejmu: Ryszard Terleckiego (szef klubu PiS) oraz Joachima Brudzińskiego.

O spotkanie prezydenta z prezesem PiS dziennikarze pytali marszałka Senatu. Dopytywany, czy będzie to "pojednawcze spotkanie", marszałek ocenił, że wszystkie rozmowy między prezesem PiS a prezydentem były bardzo dobre. "Jestem przekonany, że również ta rozmowa będzie bardzo dobra" - dodał Karczewski.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ANDRZEJ DUDA, J.KACZYŃSKI, PAP, PARTIE, PILNA, PIS, PREZYDENT

Przeczytaj komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 Gość 10.09.2017 19:23
Niezalogowany użytkownik kim ty jesteś gościu, bo na pewno nie katolikiem
Plusów: 0 Gość 09.09.2017 20:34
Niezalogowany użytkownik Nie To byłaby zabójcza opcja dla Polski a Duda zachował sie jak mąż stanu odpowiedzialny za Ojczyznę a więc losy następnych pokoleń.
Plusów: 1 Gość 09.09.2017 17:08
Niezalogowany użytkownik Tyle zamieszania jakby sie co najmniej Trump z Pitinem mieli spotkac. Oni nie naja telefonow?
Plusów: 1 Gość 09.09.2017 15:01
Niezalogowany użytkownik Ciekawe, czy Adrian w końcu odciął pępowinę? Okropna komedia ta pisowska polityka. Mnie to upokarza jako Polaka, że w ogóle po głowie chodzą pytania, czy prezydent mojej Ojczyzny potrafi być samodzielny decyzyjnie. To jest okropne.

wszystkie komentarze >