Tragi Bezpieczeństwa w Chorzowie

dodane 16.01.2018 12:36

Marta Sudnik-Paluch /Radio eM

Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy i samoobrony, zwiedzanie komend służb mundurowych od kuchni, towarzyszenie w pracy psom-ratownikom, czy rozmowy z dzielnicowymi – to wszystko dziś w Chorzowie.

I Chorzowskie Targi Bezpieczeństwa   Marta Sudnik-Paluch /Radio eM I Chorzowskie Targi Bezpieczeństwa Dziś w komendzie Państwowej Straży Pożarnej odbywają się I Chorzowskie Targi Bezpieczeństwa. Można porozmawiać z policjantami, strażakami czy strażnikami miejskimi, a także wziąć udział w rozmaitych testach.

Targi Bezpieczeństwa inaugurują działalność Chorzowskiej Koalicji na Rzecz Bezpieczeństwa. O jej celu mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta Chorzowa:

Zwieńczeniem dzisiejszego otwarcia kolacji będzie uroczysta Msza św. w kościele św. Barbary w Chorzowie, którą odprawi metropolita katowicki, arb Wiktor Skworc. Początek o godz. 18.00.

Inauguracja działalność Chorzowskiej Koalicji na Rzecz Bezpieczeństwa   Marta Sudnik-Paluch /Radio eM Inauguracja działalność Chorzowskiej Koalicji na Rzecz Bezpieczeństwa

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| CHORZOWSKA KOALICJA NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA, CHORZÓW, CHORZÓW STRAŻ POŻARNA, TRAGI BEZPIECZEŃSTWA W CHORZOWIE