"Daj szansę zdrowiu"mówi w swojej najnowszej książce dr Krystyna szyrocka-szwed specjalista neurolog. 40 lat doświadczenia klinicznego i szpitalnego ujęła w swoim najnowszym poradniku w którym między innymi o diecie dla mózgu.
Tak coraz częstsza. Powód? Złe nawyki żywieniowe, coraz więcej produktów przetworzonych. Niestety często potrzebna jest interwencja specjalisty.
Są zabawki, które są dla dzieci ogromnie niebezpieczne. Np. te, które mają na wyposażeniu małe magnetyczne kulki. Te połknięte są poważnym zagrożeniem dla życia dziecka.
To bardzo ważne, by orientować się, jakie rzeczy osoby niepełnosprawne mogą odliczyć od podatku. Senator Marek Plura podpowiada.
To wyjątkowy konkurs. Uhonorowanie tych osób, które nominowane są do tytułu Lady`D to niebywały zaszczyt. O szczegółach senator Marek Plura.
Senator Marek Plura pomaga pozyskać środki na zajęcia rehabilitacyjne. Gdzie złożyć dokumenty, o jakie pieniądze możemy się ubiegać?
To nie żart, kiedy otrzymujecie paczkę zróbcie jej zdjęcie, lub sfilmujcie, kiedy ją otwieracie. Czy to dobry sposób na zdobywanie dowodów, jeżeli przesyłka budzi nasze wątpliwości o tym Anna Myrczek prawnik w Europejskim Centrum Konsumenckim.
Kup teraz, okazja, łap towar - to tylko niektóre z haseł, które wabią, by natychmiast kupić proponowany artykuł. Na co uważać, kupując towar przez portale społecznościowe o tym Anna Myrczek prawnik w Europejskim Centrum Konsumenckim.
Mówiliśmy już, co oznacza dropshipping w angielskim wykonaniu. Ale z tą formą sprzedaży możemy spotkać się też zamawiając towar w innych zakątkach Europy. Na co należy uważać o tym Anna Myrczek prawnik w Europejskim Centrum Konsumenckim.
Czy paczki z zagranicy mogą być dla nas niebezpieczne. Co grozi polskiemu konsumentowi, który nie przeczytał dokładnie informacji na stornie internetowej, na której zamawiał towar o tym Anna Myrczek prawnik w Europejskim Centrum Konsumenckim.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07