107,6 FM

13.05.2020 | Tajemnice Fatimy

Fatima nie straciła swojego profetycznego przesłania - podkreślał papież Benedykt XVI. O tym, jak odczytywać aktualność orędzia sprzed 103 lat - w rocznicę objawień fatimskich rozmawiam z Grzegorzem Górnym.

13.05.2020 | Tajemnice Fatimy  

Grzegorz Górny - współautor książki "Tajemnice Fatimy. Największy sekret XX wieku" opowiada o swoim odkrywaniu przesłania Matki Bożej i o tym, co zawdzięcza dziennikarskiej pracy i studiowaniu źródeł historycznych.

O błędach Rosji, anty-dekalogu i doświadczeniu zła w XX i XXI wieku.

Jan Paweł II a orędzie z Fatimy.

Wezwanie do modlitwy, nawrócenia, pokuty i postu nadal aktualne.

Grzegorz Górny   Grzegorz Górny

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy