107,6 FM

Już jutro powakacyjne spotkanie ministrantów

Służba liturgiczna naszej archidiecezji na wspólnej modlitwie z abp. Wiktorem Skworcem spotka się w sobotę w katowickiej katedrze Chrystusa Króla.

Już jutro powakacyjne spotkanie ministrantów   W sobotę kilka tysięcy ministrantów spotka się w archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach Roman Koszowski /Foto Gość Program ministranckiej pielgrzymki:

9.30 - zapisy grup ministranckich, odbiór śpiewników;

10.00 - wspólna modlitwa w katedrze na rozpoczęcie pielgrzymki, konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, bieżące sprawy i ogłoszenia;

11.30 - uroczysta Msza św. pod przewodnictwem metropolity katowickiego abp. Wiktora Skworca i odnowienie przyrzeczeń ministranckich;

13.00 - gry i zabawy w ogrodach kurialnych i przed budynkiem kurii: quizy liturgiczne i biblijne, konkurs w układaniu kostki Rubika, okazja do zwiedzania seminarium duchownego i krypty biskupów w katedrze, poczęstunek dla każdego ministranta, wyjątkowe bonusy dla uczestniczących w tegorocznych rekolekcjach wakacyjnych. Specjalne nagrody przygotowane przez wydział duszpasterstwa ogólnego i duszpasterstwo ministrantów.

Na ministrantów czekają także atrakcje przygotowane przez "Małego Gościa Niedzielnego".

Na zakończenie pielgrzymki rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody wśród ministrantów biorących udział w pielgrzymce.

Zaprasza ks. Cezariusz Wala, archidiecezjalny duszpasterz ministrantów:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama