107,6 FM

Nietypowy kurs tańca

Kursanci po każdym spotkaniu tanecznym otrzymywać będą zadania do wykonania w domu, przygotowane przez pedagoga rodziny.

Nietypowy kurs tańca dla małżonków oraz narzeczonych, przygotowany przez twórców projektu "Przed nami małżeństwo". Zajęcia pod nazwą „Wytańcz dobre małżeństwo” połączone będą z pogłębianiem więzi małżeńskiej i narzeczeńskiej.

Spotkania rozpoczną się 12 stycznia. Kurs przeznaczony jest dla par małżeńskich i narzeczeńskich. Obejmować będzie 15 spotkań po 1,5 godziny, podczas których profesjonalni nauczyciele tańca - Anna Kaczmarek i Paweł Nowak - wprowadzą pary w tajniki walca angielskiego, tango, jive'a, cha-chy oraz tańca na każdą okazję 2/1. Na każdy taniec planowane są 3 spotkania.

Kursanci po każdym spotkaniu tanecznym otrzymywać będą zadania do wykonania w domu: ćwiczenia w różnej formie, tematy do rozmów itp., przygotowane przez pedagoga rodziny Dagmarę Czernik.

Zajęcia odbywać się będą w parafii św. Rodziny w Piekarach Śl. Zgłoszenia przyjmuje Izabela Ślązok (tel. 503 302 226, narzeczeni@slazok.pl).

Więcej szczegółów TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama