107,6 FM

Terlikowski pozywa Palikota

Palikot w programie Moniki Olejnik stwierdził, że Terlikowski "podżega do morderstwa". Cała sprawa w kontekście zamachu dokonanego przez islamistów w Paryżu.

W reakcji na atak terrorystów islamskich na redakcję francuskiego tygodnika satyrycznego "Charlie Hebdo", w którym zginęło 12 osób Tomasz Terlikowski opublikował na Twitterze następują wiadomość:

Terlikowski pozywa Palikota   Zdaniem Janusza Palikota Terlikowski w ten sposób "podżega do morderstwa, podżega do zabójstwa, do zabijania ludzi". Lider Twojego Ruchu wyraził swoją opinię w programie Moniki Olejnik w Radiu Zet oraz na Twitterze. Na odpowiedź Tomasza Terlikowskiego nie trzeba było długo czekać. Naczelny TV Republika zapowiedział pozew przeciwko Palikotowi.

"Nie oczekuję, że wszyscy i zawsze będą się ze mną zgadzali. Mam świadomość, że niekiedy moje tezy są kontrowersyjne, ale nie mogę się zgodzić na to, by ordynarnie kłamano w mojej sprawie. I dlatego – pierwszy raz w życiu – zdecydowałem się pójść do sądu" - napisał Terlikowski w oświadczeniu zamieszczonym na stronie TV Republika.

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama