"BÓG dodawał sił reprezentacji Polski!"

dodane 03.02.2015 14:46

jdud /FB

To BÓG dodawał sił reprezentacji Polski! - napisał na swoim Facebooku Piotr Wyszomirski, bramkarz reprezentacji Polski w piłce ręcznej - drużyny, która zdobyła brązowy medal na niedawnych mistrzostwach świata w Katarze.

"BÓG dodawał sił reprezentacji Polski!"   FB

"Wszyscy się pytają, co się stało. Skąd ten wynik? Niesamowita drużyna, która wygrywa w końcówkach meczów! Skąd taka siła w tej reprezentacji?! Odpowiedź jest na tym zdjęciu (jedno z wielu zdjęć zrobionych po wspólnej modlitwie). Trzeba bardzo serdecznie podziękować naszemu kochanemu kapelanowi polskich sportowców! Był z nami w Katarze i odprawiał nie tylko niedzielne Msze święte, ale także przed meczami! To BÓG dodawał sił reprezentacji Polski! Te Msze nas wzmacniały i dodawały wiary! Podnosiliśmy się z kolan po przegranych meczach czy jak niektórzy grali z poważnymi urazami! Dziękujemy jeszcze raz ks. Edwardowi Pleniowi za modlitwę i za ten wspólny czas na katarskiej ziemi!" - napisał na swoim Facebooku nasz reprezentacyjny bramkarz.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PIŁKA RĘCZNA, WYSZOMIRSKI

Przeczytaj komentarze | 7 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Jerry 07.02.2015 03:36
Niezalogowany użytkownik czy taki doping jest legalny? W końcu to siła wyższa!
Plusów: 0 Muniek 05.02.2015 10:36
Niezalogowany użytkownik Po prostu - Bóg, Honor, Ojczyzna ! Fantastyczni ludzie, postawa prawdziwego Polaka i Katolika! Szczere gratulacje i zapraszam na Jasną Górę! Oczywiście w mediach o tym ciszzzzaaaa!
Plusów: 1 Chorzowianka 04.02.2015 14:40
Niezalogowany użytkownik Wspaniale swiadectwo!!!
Chwala Panu Bogu
za tak szlachetnych ludzi!
Plusów: 4 tojatoja 04.02.2015 11:06
Dzięki Ci Jezu za tych sportowców! Co za odwaga! Młode pokolenie ma dobrych mistrzów, niemal rówieśników, pokazują, że umieją dziękować i mówić prawdę. Chwała Panu!

wszystkie komentarze >