107,6 FM

Nick Vujicic znowu zostanie tatą

Autor książki "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń" spodziewa się narodzin kolejnego dziecka.

Drugiego lutego Nick Vujicic zamieścił na swoim fanpage’u zdjęcie z żoną i synkiem, Kiyoshi, ubranym w koszulkę z napisem ,,Most awesome big brother”.

W ten sposób poinformował fanów, że razem z żoną spodziewają się narodzin kolejnego dziecka. Kanae jest w 12. tygodniu ciąży.

– Dziękuję Ci, Panie, za ten cenny i niesamowity dar – napisał Nick, dziękując też wszystkim, którzy go wspierają, za życzliwość i modlitwę.

Założenie szczęśliwej i kochającej rodziny było od zawsze jego największym marzeniem. Nick urodził się z niezwykle rzadką chorobą, która objawia się całkowitym brakiem kończyn. Przez wiele lat cierpiał, żyjąc w świadomości, że nigdy nie będzie mężem ani ojcem.

– Mam pecha – myślałem. Nigdy nie poznam normalnego życia, nie będę miał żony ani dzieci. Zawsze będę ciężarem dla ludzi wokół mnie – pisze w swojej książce ,,Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”.

Wszystkie zmartwienia okazały się jednak zbędne, gdy poznał swoją przyszłą żonę - Kanae Miyahara. W 2013 roku Kanae urodziła pięknego, zdrowego chłopca. Teraz Kiyoshi cieszy się razem ze swoimi rodzicami, że będzie miał brata.

Nick Vujicic jest niezwykłym człowiekiem, który pomimo swojej niepełnosprawności pokonuje kolejne bariery. Nauczył się wykonywać wszystkie niezbędne, codzienne czynności: pisać, używając palców u stopy, korzystać z komputera, czesać się, golić, myć zęby, odbierać telefon, jeździć na deskorolce, a nawet grać w golfa, surfować czy grać na perkusji.

Mało tego. Nick jeździ po całym świecie, przekonując innych, że nigdy nie należy się poddawać. Na swoim przykładzie pokazuje, że słowo „niemożliwe” nie istnieje.

Obecnie jest uważany za jednego z najbardziej popularnych mówców motywacyjnych na świecie. 30 kwietnia odwiedzi Polskę. Spotkanie z jego udziałem odbędzie się na stadionie Inea w Poznaniu. Spodziewanych jest tam około 40 tysięcy osób.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama