107,6 FM

Nastolatka z Wejherowa ofiarą mordercy

17-letnia mieszkanka Wejherowa została zamordowana w Gdańsku Brzeźnie. Ciało Agaty odkryli w niedzielę rano spacerowicze.

Do zabójstwa doszło prawdopodobnie wieczorem 21 lutego. Zwłoki dziewczyny znaleziono w parku przy ul. Krasickiego, 1000 metrów od skateparku i plaży w Brzeźnie.

Policja zna już tożsamość nastolatki. Agata była uczennicą jednego z gdyńskich liceów. Przyjechała do Gdańska na weekend, by wziąć udział w zajęciach naukowych z chemii, którą się pasjonowała. Po wykładach na Uniwersytecie Gdańskim 17-latka postanowiła pojeździć rowerem po pasie nadmorskim w Brzeźnie.

Zginęła od co najmniej jednego ciosu nożem. Przy zwłokach nie było roweru. Prawdopodobnie zabrał go morderca. Nie wiadomo co było motywem zabójstwa.

Dotychczas nikogo w tej sprawie nie zatrzymano. Jak informuje sierż. sztab. Michał Sienkiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku policja szuka sprawcy i świadków zdarzenia oraz przegląda monitoring okolicy. Sprawą zajmuje się także Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Oliwa.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama