107,6 FM

Cejrowski o reakcji PO na porażkę Komorowskiego

"Taka to u nich lojalność koleżeńska, że kumpla za burtę wywalą, byle tylko interes własny nie zatonął?"

Podróżnik i pisarz Wojciech Cejrowski komentuje reakcje polityków Platformy Obywatelskiej po porażce wyborczej prezydenta Bronisława Komorowskiego. PO odcina się od nieudanej kampanii i sugeruje, że to porażka sztabu, a nie PO. Minister sportu i turystyki Andrzej Biernat powiedział nawet, że sztab Komorowskiego nie ma nic wspólnego z Platformą, choć szefami sztabu byli znani politycy partii rządzącej.  Z tej wypowiedzi Biernata tłumaczyła się wczoraj premier Ewa Kopacz.

Cejrowski na swoim profilu fejsbukowym komentuje sprawę: "Taka to u nich lojalność koleżeńska, że kumpla za burtę wywalą, byle tylko interes własny nie zatonął? Fuj. Nieładnie. Ja bym się do takiej partii nie zapisał".

Pisarz jest znany z krytycznego stosunku do obecnie rządzącej ekipy. Przed wyborami zamieścił na swoim profilu krótki filmik, w którym rozdzierał plakat wyborczy Bronisława Komorowskiego, na którego odwrocie były wypisane wszystkie afery z ostatnich 8 lat rządów PO. Krótki materiał tylko na Fejsbuku podróżnika obejrzało blisko 5 mln osób.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama