107,6 FM

Zmiany w Polskim Radiu

Miejsce w radiowej Jedynce po Kamilu Dąbrowie „od hymnu” obsadzone. Jest też nowy zastępca.

Zarząd Polskiego Radia wybrał nowego redaktora naczelnego i dyrektora programowego Programu I. Jest nim Rafał Porzeziński, dziennikarz radiowy i telewizyjny. Pracował m.in. w radiowej Trójce, w Radiu ZET, Radiu Józef, był też dyrektorem programowym Radia Plus. Współpracował m.in. z Telewizją Polsat i TVP Info. Od dwóch lat prowadzi jeden z programów w TV Republika.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, zastępcą Rafała Porzezińskiego zostanie Jacek Raginis-Królikiewicz, dziennikarz radiowy i telewizyjny, związany przed laty z radiem Puls i TV Puls, a także reporter „Magazynu Ekspresu Reporterów” oraz producent filmów i spektakli dla TVP.

Porzeziński zastąpił na stanowisku dyrektora Jedynki Kamila Dąbrowę, który został odwołany przed tygodniem, tuż po powołaniu nowego zarządu Polskiego Radia. Kamil Dąbrowa w ostatnich dniach swej pracy zasłynął nadawanymi w Jedynce co godzinę apelami, sugerującymi, że w Polsce dokonał się zamach na media. Apele Dąbrowy były poprzedzone emisją hymnu państwowego.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama