107,6 FM

Motywacja w rytmie rap

- Przeżywaj życie, albo ono cię przeżuje - zachęcał młodych wałczan raper i freestylowiec Arkadio, pokazując jak wejść na drogę życia pasją i talentami oraz dając świadectwo wiary.

Rapujący artysta przyjechał do Wałcza na zaproszenie parafii pw. św. Mikołaja. W sali Wałeckiego Centrum Kultury spotkał się z ponad 300-osobową publicznością, złożoną z gimnazjalistów i licealistów.

Koncert „Rób to co kochasz” to wyjątkowa forma występu, podczas której Arkadio nie tylko śpiewa, ale także odpowiada na pytania, dlaczego tak wiele osób rezygnuje z walki o swoje pasje i talenty, wybiera „przeciętność”, i jak zrobić pierwszy krok.

- Przekonywał młodych, żeby nie dawali sobie wmówić, że są do niczego, nie pozwalali ściągać się w dół. Że zawsze warto odkrywać w sobie coś wartościowego, ważnego i to realizować - relacjonuje ks. Andrzej Pawłowski z wałeckiej parafii pw. św. Mikołaja, który zaprosił rapera na spotkanie z młodzieżą.

Arkadio dawał także świadectwo swojego nawrócenia i życia z Bogiem.

- Łapie świetny kontakt z publicznością, dlatego to, o czym opowiada: o narkotykach, o kradzieżach, a także o tym, jak zmienił wszystko w jego życiu w sakrament pokuty i pojednania, tak dobrze trafia do młodych ludzi. To świetny temat na Wielki Post - dodaje ks. Pawłowski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama