107,6 FM

GN 11

Nawrócony z in vitro - niezwykła rozmowa z lekarzem, który spotkał Boga i rzucił pracę w jednej z największych klinik in vitro w Warszawie

Bóg wyciągnął mnie z in vitro [rozmowa z lekarzem Jackiem Szulcem]

„Są też firmy, które mają sprecyzowany plan: najpierw sprzedają młodym dziewczynom antykoncepcję, czyli coś, co zniszczy ich płodność, a potem leki do stymulacji jajeczkowania w in vitro. Wiedzą, że po 35 roku życia te same dziewczyny, które kupiły od nich antykoncepcję, będą pracowały na ich dochody w klinikach in vitro.” Szokujący wywiad z lekarzem, który do niedawna pracował w jednej z największych klinik in vitro w Warszawie.

Zadośćuczynienie [ks. Tomasz Jaklewicz]

Pokuta po spowiedzi powinna być iskrą, która daje początek lepszemu życiu. Zadośćuczynienie to naprawienie krzywdy wyrządzonej grzechem. Nie jest ona tylko naszym działaniem. W najgłębszym sensie naszym zadośćuczynieniem jest Chrystus – pisze ks. T. Jaklewicz.

I chwała Bogu [Marcin Jakimowicz]

„Uwielbienie Boga ma naprawdę moc. Zwłaszcza w sytuacjach, gdy dostajemy po głowie” – opowiada ks. Damian Siwicki. Nie musimy umieć wielbić Boga, lecz tylko zdecydować, że chcemy to robić. Książki Merlina Carothersa, który o tym przypomina, sprzedają się nad Wisłą jak świeże bułeczki.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama