107,6 FM

Szturmuj niebo! Pomóż tym, którzy pragną potomstwa

Możesz konkretnie pomóc - zachęcają mężczyźni z Przymierza Wojowników.

Katolicka Wspólnota dla mężczyzn Przymierze Wojowników zaprasza do wzięcia udziału w akcji "SZTURM NA NIEBO w intencji poczęcia i szczęśliwego narodzenia dziecka w Twoim małżeństwie". Celem kampanii jest wsparcie dla małżeństw, które mają problem z poczęciem dziecka lub prawidłowym przebiegiem okresu ciąży.

Do udziału w modlitewnym szturmie zachęcani są przede wszystkim mężczyźni, którzy w swoim małżeństwie doświadczyli już trudności z poczęciem dziecka lub bezpiecznym przebiegiem ciąży; ci, którzy obecnie wraz z małżonką starają się o dziecko oraz mężczyźni, którzy nie są mężami, ale chcieliby podjąć taką formę pomocy innym.

Dlaczego to szturm? Bo modlitwa będzie się odbywała na wielu płaszczyznach jednocześnie: to m. in. modlitwa, post i jałmużna osób biorących udział w akcji, comiesięczna Msza święta odprawiana w tej intencji czy modlitwa sióstr klauzurowych.

Jak wziąć udział w szturmie? Należy zgłosić swoją gotowość poprzez wypełnienie formularza, który znajdziesz TUTAJ. Szturmownik podejmuje się modlitwy (to każdego dnia tylko 3-4 minuty), postu (1 raz w tygodniu tylko jeden posiłek w ciągu dnia)  i jałmużny (dziesięciny przez 9-miesięczny okres szturmu). Cały atak trwa 9 miesięcy - tyle, ile zwykle trwa ciąża. Wojownicy rozpoczynają szturm 25 marca - w Zwiastowanie - a kończą 25 grudnia - w Boże Narodzenie.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama