107,6 FM

GN 20

Bezpłatny dodatek o zamachu na Jana Pawła II a także o fenomenie spotkania młodych w Lednicy

Bezpłatny dodatek o zamachu na Jana Pawła II. Trzydzieści pięć lat po wydarzeniu, które mogło zmienić losy świata, ciągle pojawiają się nowe informacje.

Tylko dla orłów [Marcin Jakimowicz]

Trzy jubileusze. Szustak o entuzjazmie wiary, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, Biblia z dedykacją Franciszka i maraton. Panie, panowie: takiej Lednicy jeszcze nie było. Jaki jest klucz do sukcesu spotkania, które przyciągnęło dotąd około 2 mln ludzi? – docieka Marcin Jakimowicz.

Cierpienie  ma sens [Andrzej Grajewski]

Pamiętamy Jana Pawła II jako „Bożego atletę”, pełnego energii, sił i witalności. Nieodłączną jednak częścią jego pontyfikatu były także choroby i cierpienie. Przypomina o tym ekspozycja pokoju szpitalnego papieża z Polikliniki Gemelli, prezentowana w Domu Rodzinnym Jana Pawła II w Wadowicach.

Zagrajcie mi „Adagio” [rozmowa z Siostrą Michaelą Rak]

„Szczęście jest nierozerwalnie związane z ofiarą. Jeśli w miłość jest wpisane pragnienie szczęście drugiego, to dokonuje się ono za cenę mojego wyrzeczenia, krzyża. Miłość ofiarowana daje siłę, a zabrana niszczy” – mówi Siostra Michaela Rak, która założyła dwa hospicja – w Polsce i na Litwie.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama