107,6 FM

Głupota rodzi przemoc

10.05.2016. Pjongjang, Korea Północna. Obrazy z Korei Północnej, które udostępnia komunistyczny reżim, budzą grozę. Pod maską udawanego entuzjazmu, kryje się dramat ludzi zamienionych w niewolników. Głupota nie jest zabawna, jest okrutna. Głupota jest zaprzeczeniem mądrości. A mądrość pochodzi ostatecznie z jednego Źródła.

O tym mówi dziś pierwsze czytanie: Pan mnie zrodził jako początek swej mocy, przed dziełami swymi, od pradawna. (Prz 8,22.) Tam, gdzie człowiek porzuca tę mądrość, prędzej czy później przemoc zatriumfuje.

Pochód na zakończenie 7 Zjazdu Partii Pracy, który był formalną koronacją reżimowego lidera Kim Jong-Una.   Pochód na zakończenie 7 Zjazdu Partii Pracy, który był formalną koronacją reżimowego lidera Kim Jong-Una.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.