107,6 FM

Sztuka wolności

19.06.2016, Katowice. Gry komputerowe to dynamicznie rozwijająca się gałąź przemysłu rozrywkowego. Młode pokolenie bywa wpatrzone w komputer, tablet czy smartfon od rana do nocy. Dzisiejsze słowo Boże mówi o wolności, czyli sztuce wyboru. „Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. A zatem trwajcie w niej i nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli!” (Ga 5,1). Wirtualny świat pociąga, wydaje się bardziej prawdziwy i ciekawszy niż życie w realu. Ale nawet najwyższa jakość techniczna iluzji nie sprawia, że przestaje ona być iluzją.

Gracze, fani e-sportów, gamingu i rywalizacji on-line podczas Silesia Open Championships w katowickiej galerii Silesia City Center.   Gracze, fani e-sportów, gamingu i rywalizacji on-line podczas Silesia Open Championships w katowickiej galerii Silesia City Center.
Andrzej Grygi el /pap

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamów newsletter