Premier Szydło o meczu Polska-Portugalia: powód do dumy!

dodane 01.07.2016 16:00

PAP |

Występ polskich piłkarzy w meczu z Portugalią to powód do dumy, zabrakło szczęścia - powiedziała w piątek premier Beata Szydło. Podkreśliła, że biało-czerwona drużyna ma przed sobą wielkie perspektywy i dostarczyła kibicom wiele radosnych momentów.

Premier Szydło o meczu Polska-Portugalia: powód do dumy!   Jakub Szymczuk /Foto Gość

"Wczorajszy mecz - ogromna duma, bo myślę, że wszyscy oczywiście marzyliśmy o tym, żeby był finał, żeby Polacy zagrali w finale, marzyliśmy o tym, żeby zwyciężyli. W sporcie tak bywa, że bardzo często potrzebna jest, poza świetnym występem, zaangażowaniem, po prostu ta odrobina szczęścia, wczoraj tego szczęścia nam zabrakło" - powiedziała szefowa rządu.

Podkreśliła, że po meczach Polaków w Mistrzostwach Europy 2016 można śmiało powiedzieć, że polscy piłkarze przynieśli kibicom wiele radosnych momentów. "To były wspaniałe dni, kiedy Polska cieszyła się, kiedy kibicowaliśmy, kiedy byliśmy bardzo zaangażowani, byliśmy razem" - powiedziała premier Szydło.

"Jesteśmy dumni z tej biało-czerwonej drużyny, to jest drużyna, która ma przed sobą wielkie perspektywy i wierzę w to głęboko, że jeszcze wiele, wiele przed nami takich momentów, kiedy ta drużyna będzie nam przynosiła właśnie nie tylko dumę, ale również satysfakcję ze zwycięstw. (...) Polskim piłkarzom po prostu trzeba podziękować i pogratulować" - dodała szefowa rządu.

Podopieczni selekcjonera Adama Nawałki w czwartek przegrali z Portugalią po rzutach karnych w ćwierćfinale Mistrzostw Europy 3-5, po 90 i 120 minutach było 1:1.

kos/ eaw/ gma/

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BEATA SZYDŁO, ME2016, PAP, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, REPREZENTACJA, RZĄD

Przeczytaj komentarze | 3 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Fryderyk 02.07.2016 08:47
Dla mnie powodem do dumy byłoby tylko i wyłącznie mistrzostwo Europy. Pani premier wygadując głupoty o "powodzie do dumy" jest piewczynią polskiej bylejakości. No chyba, że jest jeszcze jeden powód, mianowicie ten, że niektóre państwa europejskie zawarły tajny spisek, by nie pozwolić Polakom wygrać finału me.
Plusów: 1 Stefan1 01.07.2016 20:50

Zapomniała dodać że to zasługa PIS i słońca Polski - posła niskiego wzrostu.
Plusów: 1 JAWA25 01.07.2016 19:16
"powód do dumy" niby czemu?

wszystkie komentarze >