107,6 FM

Piotr Wyszomirski prosi o modlitwę

Na oficjalnym fanpejdżu bramkarz reprezentacji Polski w piłce ręcznej prosi o modlitwę przed meczem o brązowy medal z Niemcami. Na zdjęciu jest z wybitką lekkoatletką Blanką Vlasic i trzymają różańce.

Wyszomirski wspomina, jakie słowa Blanka Vlasic Official Page napisała na swoim fan page: "Rosary on the way to the stadium. 4 hours later, another olympic final. All glory to Jesus Rio 2016". Blanka wstawiła także zdjęcie z autobusu, w drodze na stadion, na którym modli się na różańcu świętym.

Dalej bramkarz reprezentacji Polski w piłce ręcznej pisze: "A dziś miałem ogromne szczęście spotkać ją na obiedzie i nie przepuściłem takiej okazji, by sobie zrobić z nią zdjęcie, a że akurat "przypadkowo" miałem różaniec w kieszeni wyjąłem go i zrobiliśmy sobie zdjęcie z różańcem w dłoniach.
Blanka dzisiaj o 20.30 czasu brazylijskiego, startuje w finale skoku wzwyż, powiedziałem że pomodlę się za nią, a ona na to: proszę zrób to.
No to do dzieła Blanka! Po medal! Sva Mu slava i hvala"

Wyszomirski dodaje na koniec: "PS. Ja proszę o modlitwę za jutrzejszy mecz z Niemcami o trzecie miejsce! Pozdrawiam Was!"

Zdjęcie Piotra i Blanki można zobaczyć TUTAJ.

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama