Terlikowski zrywa z fronda.pl

dodane 01.09.2016 08:49

Jarosław Dudała

Tomasz i Małgorzata Terlikowscy zakończyli współpracę z portalem fronda.pl. Terlikowski był jego redaktorem naczelnym do września 2014 r., ale także później publikował w nim swoje teksty.

Terlikowski zrywa z fronda.pl   Jakub Szymczuk /foto gość Tomasz Terlikowski

- Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam jakiekolwiek moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - poinformował wczoraj Terlikowski w mediach społecznościowych.

Spytaliśmy go o powody tej decyzji. Odmówił ich podania. Stwierdził jedynie, że nie ma w zwyczaju negatywnie komentować swoich dawnych pracodawców i współpracowników.

Terlikowski był redaktorem naczelnym portalu fronda.pl w latach 2010- 2014. Przeszedł później na stanowisko redaktora naczelnego Telewizji Republika, ale publikował jeszcze swe teksty na Frondzie.

W rozmowie z gosc.pl Terlikowski zadeklarował, że - prócz kierowania redakcją Telewizji Republika -  nadal będzie publikował w "Rzeczpospolitej", "Do Rzeczy" i "Gazecie Polskiej". - Tu nic się nie zmienia - stwierdził publicysta.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| FRONDA, FRONDA.PL, TERLIKOWSKI, TOMASZ P. TERLIKOWSKI, TOMASZ TERLIKOWSKI

Przeczytaj komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 zimnyleszek 08.09.2016 20:30
Niezalogowany użytkownik "Nie ma w zwyczaju negatywnie komentować swoich byłych pracodawców i współpracowników". Kiedyś jego pracodawcą był Janusz Palikot :) Im bardziej radykalna i religijna jest prawica tym większy zdradza konflikt z rzeczywistością.
Plusów: 1 Gość 05.09.2016 13:38
Niezalogowany użytkownik Bardziej prożydowskiego i proamerykańskiego pisemka nie znajdzie się nawet na Lower East Side czy Hajfie!!!! Do tego obrona Ukrainy jakby pisała tam Victora Nuland. Fronda to niestety szmatławiec kompromitujący (nieświadomie?) wartościowe katolickie i chrześcijańskie przesłanie. Moim zdaniem jeśli neokoni i syjoniści mu nie płacą, to coś przeoczyli.
Plusów: 3 br0da 01.09.2016 14:04
Za bardzo się nie dziwię. Po przejęciu (wykupieniu?) fronda.pl przez Grzesika - portal zmienił się w swoją karykaturę. Może coś w rodzaju "katolickiego" pudelka...
Plusów: 3 Gość 01.09.2016 12:07
Niezalogowany użytkownik fronda - wg słownika języka polskiego
1. grupa rozłamowa wewnątrz stronnictwa
2. grupa opozycyjna wrogo nastawiona ku panującemu

wszystkie komentarze >

Reklama