Szefernaker: "Polki są dziś oszukiwane przez opozycję i przez organizacje skrajnie lewicowe"

dodane 02.10.2016 10:23

PAP |

Z niecierpliwością czekamy na projekt senatorów Prawa i Sprawiedliwości ws. aborcji. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zapowiedział, że taki projekt się pojawi; będzie przedstawiony w środę - powiedział w niedzielę sekretarz stanu w KPRM Paweł Szefernaker.

Szefernaker: "Polki są dziś oszukiwane przez opozycję i przez organizacje skrajnie lewicowe"   Adrian Grycuk / CC-SA 3.0 Paweł Szefernaker

Sekretarz stanu w KPRM podkreślał, że nie będzie to projekt rządowy. "Czekamy na projekt, wiele kłamstw, wiele oszustw, próbuje się wmówić, że jest to projekt rządowy. Nie jest to projekt rządowy" - zaznaczył.

Na pytanie za jakim projektem PiS w ostateczności zagłosuje, czy za senackim, czy za obywatelskim, powiedział: "Nie znamy jeszcze projektu senackiego. Czekamy aż senatorowie Prawa i Sprawiedliwości to przedstawią".

Pytany, dlaczego ten projekt musi się pojawić, odpowiedział: "Ponieważ Polki dziś są oszukiwane przez opozycję i przez organizacje, które znalazły się w parlamencie, skrajnie lewicowe. Oszukiwane choćby przez to - podczas wczorajszego protestu także były oszukiwane" - wyjaśniał na antenie Radia Zet Szefernaker.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, PAP, PARTIE, PRAWO, RZĄD, SENAT

Przeczytaj komentarze | 11 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Borść 02.10.2016 17:29
Niezalogowany użytkownik Brawo pani Anno
Plusów: 0 Gość 02.10.2016 16:52
Niezalogowany użytkownik Wedłyg obecnie obowiązującegow Polsce kodeksu karnego, aborcja nie jest morderstwem (zabójstwo jest okreslone art. 148 kk).
Plusów: 1 tantkiewicz 02.10.2016 16:51
Droga Pani Anno, komuniści mordują wszystkich tych (nie tylko nienarodzone dzieci), którzy ideologii Komunistycznej nie przyjmują i nie akceptują.
Plusów: 3 Bor 02.10.2016 15:34
Niezalogowany użytkownik Troche sie wam pomylilo. Aborcja to morderstwo obojetnie ile bedziecie to zaklamywac

wszystkie komentarze >