Marek Magierowski odchodzi z Kancelarii Prezydenta

dodane 05.05.2017 14:06

PAP |

Dotychczasowy dyrektor biura prasowego prezydenckiej kancelarii Marek Magierowski potwierdził w piątek PAP, że odchodzi z Kancelarii Prezydenta. Dopytywany, nie chciał mówić o powodach odejścia.

Marek Magierowski odchodzi z Kancelarii Prezydenta   OGL /Foreign and Commonwealth Office Marek Magierowski

Magierowski w piątek był jeszcze obecny podczas spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z emirem Kataru.

Jako pierwszy o odejściu Magierowskiego poinformował portal wpolityce.pl.

Marek Magierowski objął funkcję dyrektora biura prasowego Kancelarii Prezydenta w grudniu 2015 roku, zastępując Katarzynę Adamiak-Sroczyńską. Wcześniej - od września 2015 roku - Magierowski pracował w KPRP jako ekspert ds. dyplomacji publicznej, współpracując przy tym z Biurem Prasowym i Biurem Spraw Zagranicznych kancelarii.

Przed współpracą z Kancelarią Prezydenta Magierowski jako dziennikarz i publicysta specjalizował się w tematyce międzynarodowej. Pracował m.in. jako redaktor działu zagranicznego "Gazety Wyborczej", szef działu zagranicznego tygodnika "Newsweek Polska", zastępca redaktora naczelnego tygodnika "Forum" oraz - w latach 2006-2011 - dziennika "Rzeczpospolita". W kolejnych latach był publicystą m.in. tygodników "Uważam Rze" oraz "Do Rzeczy".

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ANDRZEJ DUDA, MAGIEROWSKI, PAP, PREZYDENT

Przeczytaj komentarze | 16 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Gość 07.05.2017 08:21
Niezalogowany użytkownik Berczynski jako osoba postronna dostal tajne dokumenty wojskowe na temat Caracali w tym wyposazenia wojskowego smiglowcow.Z punktu widzenia panstwa jest to zdrada tajemnic wojskowych.Za moich czasow aby zrobic sobie zdjecie w samolocie czy nawet kolo niego musialem miec specjalne pozwolenie dowodcy.PiS udostepnil dokumenty a teraz znowu w zywe oczy klamie.Berczynski nie bez powodu uciekl z Polski bo wie co mu za to grozi.Panstwo polskie jest w rekach kogo skoro dopuszcza ludzi do swoich najwiekszych tajemnic wojskowych?Szalencow czy zdrajcow?Przeciez wrogowie juz nie potrzebuja szpiegow bo Macierewicz wszystkie tajemnice wojskowe zdradza.Polska armia jest bezbronna gdyz wrog dzieki Macierewiczowi wie o niej wszystko z...gazet albo pijanego Misiewicza.
Plusów: 0 Gość 06.05.2017 17:53
Niezalogowany użytkownik raczej ty powinienes za Kownackim przepraszac.Bo okazalo sie,ze Berczynski rzeczywiscie na polecenie Macierewicza otrzymal kopie wszystkich dokumentow Caracali i mial je przez osiem miesiecy u siebie w biurze zanim zerwano umowe.Nie da sie stwierdzic,ze do nich nie zagladnal i tak tylko mu przyniesiono i lezaly u niego.A wiec Berczynski mowil prawde a rzad poraz kolejny klamie.
Plusów: 0 Gość 06.05.2017 17:48
Niezalogowany użytkownik podaj jakis przyklad.Pana Dudy od reki podam...twierdzil,ze ma opinie prof. Dudka,ze budzet uchwalono zgodnie z konstytucja wiec go podpisuje.Jednak ujawniona opinia prof. Dudka jednoznacznie mowi,ze budzet nie zostal zgodnie z konstytucja uchwalona i podpisujac prezydent zlamie prawo.Nie pierwszy raz.Zreszta pan Duda za klamstwa i pomowienia byl juz skazywany przez sady w Tarnowie i Krakowie
Plusów: 0 Gość 06.05.2017 11:29
Niezalogowany użytkownik Nowy rzecznik K. Łapiński pytany o sprawę Bartłomieja Misiewicza, na pytanie odpowiada stwierdzeniem: - Misiewicz to był obciach dla PIS.

wszystkie komentarze >