Skala błędów w pochówkach ofiar Smoleńska przeraża. Jest kolejny przypadek

dodane 01.06.2017 07:56

Jarosław Dudała /se.pl

"Super Express" poinformował, że w grobie stewardesy z prezydenckiego tupolewa Natalii Januszko znaleziono szczątki pięciu innych osób.

Skala błędów w pochówkach ofiar Smoleńska przeraża. Jest kolejny przypadek   Łukasz Lissowski / CC 3.0 Stewardessa Natalia Januszko, zginęła 10 kwietnia 2010 w katastrofie polskiego samolotu Tu-154M w Smoleńsku

To kolejny przypadek błędu w pochówkach ofiar katastrofy smoleńskiej. W ostatnich dniach media informowały, że fragmenty kilku ciał znaleziono w trumnach generałów Włodzimierza Ptasińskiego i Bronisława Kwiatkowskiego oraz poseł Aleksandry Natalli-Świat, zaś szczątki minister rozwoju regionalnego Grażyny Gęsickiej zostały znalezione już w kilku trumnach i nie wiadomo jeszcze, co znajdowało się w jej grobie. W trumnie biskupa polowego Tadeusza Płoskiego znajdowało się tylko pół jego ciała. Druga połowa została znaleziona w trumnie gen. Mirona Chodakowskiego, prawosławnego ordynariusza Wojska Polskiego. Znacznie wcześniej ujawniono, że zamienione zostały ciała prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Piotra Nurowskiego i prezydenckiego ministra Mariusza Handzlika oraz legendy „Solidarności” Anny Walentynowicz i Teresy Walewskiej-Przyjałkowskiej z fundacji "Golgota Wschodu".

«« | « | 1 | » | »»
Przeczytaj komentarze | 11 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 Fryderyk 01.06.2017 15:00
Ciekawe na ile części zostały rozerwane ciała tych 97 ofiar? I czy wszystkie doczesne ich szczątki zostały odnalezione?
Plusów: 0 Tinka 01.06.2017 14:58
Niezalogowany użytkownik Gdybym umarła, chyba wolałabym być skremowana, niż żeby ciągle ktoś kłócił się o moje doczesne szczątki. Przykre, że tak się stało ale chyba nie bardziej przykre niż sama tragedia.
Plusów: 3 Maluczki 01.06.2017 12:26
Niezalogowany użytkownik "To kolejny przypadek błędu w pochówkach ofiar katastrofy smoleńskiej. " ----------- Ten, kto to świadome działanie, wyrażające pogardę dla Polski, Polaków, do osoby ludzkiej, nazywa błędem, ten też uczestniczy w wyrażaniu tej pogardy!
Plusów: 2 Gość 01.06.2017 12:06
Niezalogowany użytkownik Czyli co, Marcinie? Bigos traktować jak bigos, a gulasz na podłodze jak gulasz? Szmatą i do wiadra? Sam więc chyba rozumiesz, że to żadne androny i że nie ma tu miejsca na żaden "błąd", bo taka się okazała intencja sprawców. A tłumacz to sobie jak chcesz, żeby się pocieszyć: może być "potrzeba chwili", może być "niecierpliwość rodzin", może "praktyczność rozwiązań"... dla mnie natomiast jest to cios wymierzony w Polskę, bo ktoś (i to niejeden) tak działał, żeby rodziny ofiar modliły się nad grobami swoich bliskich, jak nad bezimiennymi dołami w Katyniu. Taka jest wymowa faktów, drogi Marcinie.

wszystkie komentarze >

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl