107,6 FM

Tramwaj trzeźwości, Metropolia Silesia, 31 sierpnia

Ostatniego dnia sierpnia, w ramach kampanii „Prowadzę, jestem trzeźwy”, przez 13 miast Metropolii Silesia ma przejechać specjalny tramwaj. Celem akcji będzie promocja bezpieczeństwa w mieście i zachęcanie mieszkańców do walki z problemem nietrzeźwych kierowców.

Trasa pojazdu rozpocznie się na przystanku Gliwice Zajezdnia o godzinie 9.30, a zakończy o 15.57 na przystanku Dąbrowa Górnicza Huta Katowice. Tramwaj zatrzyma się w sumie w 28 miejscach, gdzie obsługa rozda materiały promocyjne.

Na przystankach specjalnych będzie czekała dodatkowa atrakcja pod postacią spotkania z policjantem, który poinstruuje, jak wykorzystać alkogogle, a na specjalnym torze przeszkód pokaże, jak bardzo negatywnie na naszą percepcję wpływa spożycie alkoholu.

Zainteresowani będą mogli obejrzeć relację live na facebookowych profilach „Prowadzę, jestem trzeźwy” i zaangażowanych miast. Można tam będzie zobaczyć spotkania z przedstawicielami władz miejskich, które odbędą się wewnątrz tramwaju.

Tramwaj trzeźwości, Metropolia Silesia, 31 sierpnia  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama