Zabrali jej krzyż i zachęcali do nauki arabskiego

dodane 28.08.2017 16:10

MG /The Times/Metro/Daily Mail

Wielka Brytania: Pięciolatka umieszczona na siłę w dwóch zastępczych muzułmańskich rodzinach.

Brytyjskie media powołują się na "The Times" i opisują historię pięciolatki, która została umieszczona w dwóch rodzinach muzułmańskich. Żadna z nich nie mówi po angielsku. W dodatku opiekunki noszą nikab i burki. 

Dziewczynka musiała zdjąć łańcuszek z krzyżykiem i podobno zacząć uczyć się arabskiego. Dziecko przebywało w domach zastępczych sześć miesięcy, wbrew woli jej biologicznej rodziny.

Placówka Tower Hamlets, która umieściła ją w muzułmańskich domach, ma na swoim koncie kilka skandali. Na pytanie "The Times", dlaczego umieścili chrześcijańskie dziecko, mówiące po angielsku, w rodzinie obcej kulturowo, nie otrzymali odpowiedzi.

W raportach opiekun społeczny opisał, że dziecko płakało i nie chciało wracać do domu zastępczego, bo "oni nie mówią po angielsku".

Podobno ostatnio pięciolatka powiedziała swojej mamie, że "Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc są głupie", a także, że "Europejki są głupie i są alkoholiczkami". Matka dziewczynki jest przerażona, że jej córka została umieszczona w środowisku obcym kulturowo, religijnie i językowo. 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| DZIECKO, JĘZYK, KRZYŻ, MUZUŁMANIE, RODZINA ZASTĘPCZA

Przeczytaj komentarze | 11 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 4 JAWA25 29.08.2017 13:57
"lewacy"? nie znasz innych słów?
Plusów: 6 JAWA25 29.08.2017 13:57
"opiekunki noszą nikab" Tomasz Terlikowski powinien być zadowolony, oburzało go że muzułmanki są w Europie prześladowane z powodu noszenia tego czegoś http://www.google.pl/url?url=http://www.rp.pl/Plus-Minus/303239886-Tomasz-Terlikowski-Nie-dla-zakazu-budowy-minaretow-i-noszenia-hidzabow.html
Plusów: 3 JAWA25 29.08.2017 13:54
10 Przykazań to jest i w Koranie http://www.planetaislam.com/jezus/dekalog.html
Plusów: 2 Gość 29.08.2017 09:47
Niezalogowany użytkownik "Coście jednemu z najmniejszych uczynili - mnieście uczynili". Chrześcijanie mają prawo powiedzieć dość bezprawiu. Unia Europejska jest naszym wspólnym domem i czas żądać od jej przywódców respektowania Bożych Praw. "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną". Dziesięciorga przykazań i ewangelii nie może zmienić żaden papież ani władza świecka. Odejście od Bożych Praw to prosta droga do samozagłady naszej cywilizacji.

wszystkie komentarze >