W siedzibie JP Morgan w Polsce będzie pracować ok. 3 tys. osób

dodane 26.09.2017 09:51

PAP |

Otwarcie w Polsce jednej z siedzib JP Morgan zapewni około 3 tys. nowych miejsc pracy - poinformował we wtorek w Warszawie dyrektor zarządzający JP Morgan Steve Cohen. Dodał, że placówka ma zostać uruchomiona w połowie 2018 roku.

"Polski rząd potrafi napędzać zrównoważony rozwój. Polska popiera przedsiębiorczość, ale również utrzymuje polityczną stabilność i dyscyplinę fiskalną. Jednocześnie Polska zachęca do innowacji" - powiedział Cohen na konferencji prasowej.

"JP Morgan widzi w Polsce silny kapitał ludzki, przygotowany do wyzwań przyszłości. Widzimy również strukturę ekonomiczną, która jest doskonała dla naszej firmy" - dodał.

Cohen poinformował, że otwarcie w Polsce jednej z siedzib JP Morgan zapewni około 3 tys. nowych miejsc pracy. "Mamy już 19 takich centrów, które działają 24 godziny na dobę przez cały rok. Centra te ograniczają ryzyka biznesowe, jak również dają dostęp do globalnych talentów" - powiedział.

Placówka ma zostać uruchomiona w połowie 2018 roku - dodał.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| FINANSE, GOSPODARKA, INWESTYCJE, JP MORGAN, PAP

Przeczytaj komentarze | 3 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Gdy lichwiarze ciągną nad Wisłę, znaczy, że zwietrzyli interes (baranów do strzyżenia). Zatem, zamiast tych ochów i achów, łapmy się za kieszenie, by 500+ nie przetransformowało się w 500--.

Lektura uzupełniająca:
https://geopolityka.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/jak-finansjera-wprowadzila-plan-balcerowicza/
Plusów: 2 olo 26.09.2017 11:37
Niezalogowany użytkownik Świetne informacje!
Oby tak dalej. Rząd PiS-u musi nadal przyciągać inwestorów zagranicznych, to bardzo ważne.

Co bardziej istotne udział zwykłych ludzi w podziale PKB jest coraz sprawiedliwszy. Mam tu na myśli wzrost płacy minimalnej, stawki godzinowej, oskładkowanie coraz większej ilości umów. Ilość umów śmieciowych istotnie się zmniejszyła, a więc więcej kasy płynie do ZUS-u.
Plusów: 4 Spoko 26.09.2017 10:24
Niezalogowany użytkownik Kolejne "korpo" "...które działają 24 godziny na dobę przez cały rok..." - zero niedziel i świąt, "...również dają dostęp do globalnych talentów..." czyli klasyczny drenaż mózgów. :((

wszystkie komentarze >