To nie żart: Sataniści chcą zmusić chrześcijan, by czcili szatana

dodane 02.10.2017 13:32

Jarosław Dudała /WashTimes/ChPost/ChnNews.pl

Amerykańska organizacja satanistyczna chce zmusić chrześcijan do czczenia szatana. Mówiąc dokładniej: chcą zmusić chrześcijańskich cukierników do wypieku ciast "dla szatana".

To nie żart: Sataniści chcą zmusić chrześcijan, by czcili szatana   HENRYK PRZONDZIONO /foto gość Św. Michał miażdży szatana

Kontekstem tej sprawy jest spodziewane wkrótce wydanie precedensowego orzeczenia Sądu Najwyższego USA w sprawie cukiernika - chrześcijanina z Kolorado, który odmówił upieczenia ciasta na gejowskie wesele. Sataniści z organizacji Świątynia Szatana (TST) - którzy przyznają, że jest wśród nich sporo homoseksualistów - obawiają się, że sąd stanie po stronie chrześcijanina. Zwłaszcza teraz, po niedawnej nominacji Neila Gorsucha na sędziego Sądu Najwyższego.

- Ponieważ religia jest kategorią chronioną, piekarz może odmówić obsługi osobom LGBTQ, ale nie może odmówić jej ze względu na czyjąś religię. Skoro nie chcą piec ciast dla związków jednopłciowych, to niech je zrobią na cześć szatana - oświadczył współzałożyciel TST Lucien Greaves.

Można się więc spodziewać, że chrześcijańscy przedsiębiorcy z branży cukierniczej w USA będą mieli kolejnych klientów - prowokatorów, którzy będą chcieli zmusić ich do działania wbrew własnemu sumieniu.

Zwolennicy homolobby uważają, że prawo powinno zmusić chrześcijan do pieczenia ciast na gejowskie wesela. Co jednak, jeśli ktoś zadzwoni do gejowskiej cukierni i zamówi tort z napisem: "Małżeństwo homoseksualne jest złe"? Zobacz poniższy film:

ChnNewspl Tolerancja - tylko dla gejów

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| HOMOLOBBY, SATANIZM, SATANIŚCI

Przeczytaj komentarze | 15 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 Prosiak 04.10.2017 13:33
Śmiech na sali, wielka akcja pod kryptonimem "Mieszaj ciasto dla szatana". Nie jest to jakaś groteska?
Plusów: 3 (wujek) Olek 03.10.2017 14:55
Niezalogowany użytkownik Ale przeciwko finansowej "dyskryminacji" jakoś nic nie masz. Spróbuj oskarżyć np. Apple, ze ci nie sprzeda iPhone, bo masz za mało kasy ... Słowo "dyskryminacja" jest nadużywane w celu gwałcenia społeczeństwa absurdami.
Plusów: 0 (wujek) Olek 03.10.2017 14:51
Niezalogowany użytkownik Racja, konstytucja z 1787, a Bill of Rights z 1791 ... nie sprawdziłem daty, którą wstukałem.
Plusów: 6 JAWA25 03.10.2017 12:21
Konstytucja USA jest z innego roku wuju

wszystkie komentarze >