Wobec posła Rzepeckiego zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne

dodane 02.10.2017 14:28

PAP |

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zawiesił posła Łukasza Rzepeckiego w prawach członka partii i wystąpił o wszczęcie wobec niego postępowania dyscyplinarnego - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik dyscyplinarny PiS Karol Karski. Dodał, że postępowanie takie zostało wszczęte.

Wobec posła Rzepeckiego zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne   Krystian Maj/FORUM Łukasz Rzepecki

"Prezes PiS zawiesił posła Rzepeckiego w prawach członka PiS i wystąpił do rzecznika dyscyplinarnego o wszczęcie postępowania. Takie postępowanie zostało wszczęte" - powiedział Karski.

Dopytywany, kiedy może zapaść decyzja w jego sprawie, odparł, że na obecnym etapie trudno cokolwiek przesądzać. "To zależy od wielu różnych okoliczności, które nie są w tej chwili znane: zakresu materiału, od kwestii tego, czy trzeba będzie spotykać się - w charakterze świadka - z innymi osobami, prosić o przedstawienie informacji. To wszystko jest w fazie początkowej" - powiedział. Dodał, że musi zapoznać się z aktami tej sprawy.

Zaznaczył ponadto, że "dotychczasowa praktyka pokazuje, że może to potrwać od tygodnia do dwóch lat".

"Wypowiedzi posła Rzepeckiego wskazują, że on już sam nabrał przekonania, że pozostaje poza PiS. Jego wypowiedzi są bardziej konfrontacyjne niż koncyliacyjne" - ocenił Karski.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PAP, PARTIE, PIS, SEJM

Przeczytaj komentarze | 3 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 DNA 03.10.2017 14:46
Niezalogowany użytkownik Gość i a czekam na jeszcze parę odkrywczych wypowiedzi...
Plusów: 2 a 02.10.2017 21:12
Niezalogowany użytkownik mylisz sie.PiS doszedl do wladzy rozpetujac nienawisc do obcokrajowcow.Na tym zbudowany jest elektorat PiSu.I to budzi moje zdumienie.Klamstwo i oszczerstwo nie wystarczylo potrzebna byla jeszcze i nienawisc do ofiar wojen i nagle stalo sie to cnota w narodzie polskim
Plusów: 3 Gość 02.10.2017 16:52
Niezalogowany użytkownik Jeszcze kilka takich zamordystycznych akcji i wyborcy zmiota w nastepnych wyborach wyborcy. Bo do władzy doszli dzieku normalnym ludziom, umiarkowanemu elektoratowi a nie oszołomstwu radiomaryjnemu co wszędzie widzi spiski i śpiochów.

wszystkie komentarze >