Ponad 1000 sportowców zjedzie na Śląsk

dodane 30.10.2017 14:50

Marcin Iciek /Radio eM

Miasta Chorzów, Mikołów i Katowice rozpoczęły przygotowania do Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2018.

10.08.2015, Kędzierzyn-Koźle. Polscy przedstawiciele kadry Olimpiad Specjalnych 4 sierpnia wrócili z XIV Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, które odbywały się w Los Angeles. Wśród nich są nasi medaliści   Karina Grytz-Jurkowska /Foto Gość 10.08.2015, Kędzierzyn-Koźle. Polscy przedstawiciele kadry Olimpiad Specjalnych 4 sierpnia wrócili z XIV Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, które odbywały się w Los Angeles. Wśród nich są nasi medaliści Na obiektach AWF, a także w Spodku, na Stadionie Śląskim i na polu golfowym w Mikołowie będzie się toczyć rywalizacja w 11 dyscyplinach. Jacy zawodnicy startują na tego typu imprezach, tłumaczy Joanna Styczeń-Lasocka, dyrektor generalny Olimpiad Specjalnych Polska.

Na czerwcową imprezę przyjedzie ponad 1000 zawodników z całej Polski. Mówi Andrzej Myśliwiec, przewodniczący komitetu organizacyjnego.

Najlepsi zawodnicy będą mogli pojechać na Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych, organizowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w marcu 2019 roku.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| CHORZÓW, IGRZYSKA, IGRZYSKA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRWNYCH, IGRZYSKA PARAOLIMPIJSKIE, KATOWICE, MIKOŁÓW, OLIMPIADA, OLIMPIADA SPECJALNA, STADION ŚLĄSKI

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl