Względy osobiste powodem samopodpalenia mężczyzny w Rzeszowie

dodane 07.11.2017 20:15

PAP |

Względy osobisty były prawdopodobnie przyczyną samopodpalenia mężczyzny w okolicach ul. Kustronia w Rzeszowie. 40-latek z ciężkimi poparzeniami przebywa w jednym z rzeszowskich szpitali. Do zdarzenia doszło we wtorek w południe.

Jak poinformowała PAP we wtorek wieczorem rzeczniczka podkarpackiej policji Marta Tabasz-Rygiel, udało się dotrzeć do rodziny mężczyzny.

"Dotychczasowe ustalenia wskazują, że powodem podjętej próby samobójczej były wyłącznie względy osobiste" - dodała.

Służby ratownicze zostały powiadomione o płonącej osobie w okolicach ul. Kustronia o godzinie 12.15. Pierwsi na miejscu byli policjanci, którzy pełnili służbę w pobliskim sądzie.

Miejsce, w którym znaleziono mężczyznę, znajduje się ok. 150 metrów od budynku sądu rejonowego przy ul. Kustronia.

Policja apeluje do wszystkich osób, które widziały zdarzenie, o kontakt z Komenda Miejską Policji w Rzeszowie.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PAP, PODPALENIA, PRZESTĘPCZOŚĆ

Przeczytaj komentarze | 2 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 13 Zuza 08.11.2017 06:50
Niezalogowany użytkownik Stefani, dlaczego piszesz takie bzdury. Naprawdę wierzysz w to, co napisałaś/łes? Jaka krzywda Ci się w Polsce dzieje? Rozejrzyj się wokoło i przemyśl. Nie daj sobą manipulować tym, ktorym na dobru Polski nie zależy. I nie mieszaj do tego Kościoła. Czy zadałeś/łaś sobie uczciwie i z odwagą pytanie: KOMU UFASZ?
Plusów: 8 Anna Panna 08.11.2017 00:05
Niezalogowany użytkownik Nie warto się podpalać. Z żadnego powodu.
Plusów: 8 Bezimienny 07.11.2017 22:42
Stefan1, nie przesadzasz? Co niby wie na temat tego człowieka Kościół, o czym nie wiedzą jego rodzina, sąsiedzi czy policja? Naprawdę myślisz, ze Kościół ma jakiś wszędobylski wywiad i tajne archiwa, w których gromadzi informacje na temat każdego człowieka?

Tyle warte są Twoje oskarżenia, że tak trzeba zrobić dla dobra PiS i kasy od PiS. Ręce opadają, jak ludzie za prawdę uważają tylko to, co się ulęgnie w ich głowie nie poddając swoich myśli osądowi rozsądku i faktów...

wszystkie komentarze >