Jej historia ukazuje cud życia. Gdy się urodziła miała 21 tygodni i 4 dni

dodane 10.11.2017 14:40

MG /Life News

Lekarze nie dawali jej szans. Teraz ma 3 latka.

Dziewczynka miała 21 tygodni i 4 dni, gdy się urodziła w Teksasie. Spędziła 126 dni w szpitalu, ale teraz ma się dobrze. Mała bohaterka ma 3 latka. Nikt nawet się nie domyśla, że jest wcześniakiem. Jej mama Courtney Stensrud opowiedziała ostatnio CNN, że jej córka rozwija się dobrze, kocha życie i dotrzymuje kroku wszystkim trzylatkom. Nie ma żadnych problemów ze wzrokiem czy słuchem, które mogłyby się pojawić ze względu na tak wczesny poród.

Gdy dziewczynka się urodziła, lekarze nie dawali jej szans. Courtney wspomina: - Choć słuchałam lekarza, jakiś głos we mnie mówił mi "miej nadzieję i ufaj".

To, że dziecko miało 21 tygodni i 4 dni przestało mieć dla niej znaczenie. Zapytała lekarza, czy spróbuje pomóc córce. Zgodził się, dziewczynka ma już 3 lata.

Courtney podzieliła się swoją historią, by dać nadzieję innym rodzicom. 

Według medycznych raportów dziewczynka może być najwcześniej urodzoną wcześniaczką, która przeżyła.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| 21 TYDZIEŃ, CUD, NARODZINY, PRO LIFE, WCZEŚNIAK, ŻYCIE

Przeczytaj komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 gr3 19.11.2017 17:27
Te 21 tygodni i 4 dni, to wiek dziecka, czy "czas trwania ciąży"? Powszechnie przyjęte jest liczenie ciąży na dwa tygodnie przed poczęciem, czyli na 3 tygodnie przed zagnieżdżeniem się zarodka, które to dopiero wówczas przestawia fizjologię kobiety na "tryb ciążowy".
Może dziecko miało dopiero 19 tygodni i 4 dni? Warto rozróżniać te różne rachuby czasu.
Nie można utożsamiać dziecka (na etapie zarodka czy płodu) ze stanem matki nazywanym ciążą.
Plusów: 0 gr3 19.11.2017 17:21
Można coś bliżej na ten temat? Jakieś odniesienie do Katechizmu, encykliki, prawa kanonicznego...?
Plusów: 1 Mariusz 11.11.2017 10:02
Niezalogowany użytkownik A kto z nas mając szansę na samodzielną egzystencję w społeczeństwie jest zdrowy, radosny i rozwija się bardzo dobrze. Wszyscy żyjemy dla innych (dla Boga) - nie jesteśmy ciężarami, ale darami dla innych. Wiele ze zdrowych osób ma poważne problemy psychiczno/umysłowe - ale to nic nie znaczy w sytuacji, gdy mają osoby bliskie, kochające... Poprzestań NJ na "Pięknie" - nie szukaj dziury w całym. To Pan Bóg powołuje do życia i daje wszystko by było piękne (według jego zamiarów), w tym rodziców, przyjaciół, itp.
Plusów: 1 ewcia 11.11.2017 00:52
Niezalogowany użytkownik powiem tak - kościół uważa, że nauka czytania i pisania od 6 roku życia może być jak rozumiem "traumą" dla dziecka. Ale jak się rodzi 300 gramowy 5-miesięczny wcześniak- nie ma problemu....

wszystkie komentarze >