Bezdomny oddał potrzebującej ostatnie 20 dolarów. W zamian dostał fortunę

dodane 24.11.2017 14:56

Jarosław Dudała metro.co.uk./BCT

Bezdomny z Filadelfii oddał potrzebującej swoje ostatnie 20 dolarów. Nie spodziewał się pewnie, że w zamian dostanie prawdziwą fortunę i szansę na nowe życie.

Bezdomny oddał potrzebującej ostatnie 20 dolarów. W zamian dostał fortunę   Kate i Johnny

Było to tak: jakieś półtora miesiąca temu 27-letnia Kate McClure jechała samochodem autostradą. Skończyło jej się paliwo. Choć była przestraszona, postanowiła pójść po nie do najbliższej stacji benzynowej. Powstrzymał ją bezdomny Johnny Bobbitt Jr. Poradził, by wróciła do auta i zamknęła drzwi od środka. Sam wrócił wkrótce z benzyną kupioną za ostatnie 20 dolarów. Nie chciał niczego w zamian. Zresztą, kobieta nie miała przy sobie gotówki.

Wróciła więc później ze swym chłopakiem. Przynieśli Johnnemu trochę drobiazgów. Odwiedzili go potem wielokrotnie.

W końcu Kate postanowiła zorganizować internetową zbiórkę pieniędzy dla swego dobroczyńcy. Chciała mu wynająć mieszkanie zanim nadejdzie zima, kupić samochód, dorzucić trochę gotówki. Chciała zebrać 10 tys. dolarów. Teraz na koncie jest już prawie... 300 tys. dolarów!

Jak powiedziała prasie Kate, Johnny jest bardzo wdzięczny. Planuje znalezienie sobie pracy.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BEZDOMNI

Przeczytaj komentarze | 9 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Adam 27.11.2017 08:01
Niezalogowany użytkownik Tylko szanowny Panie zbieranie nie jest jeszcze ukończone, bo wciąż można wpłacać, a to oznacza że chłop ani złotówki jeszcze nie ujrzał na oczy 😉
Plusów: 0 Pref 26.11.2017 15:29
Niezalogowany użytkownik Niestety, prawdziwa pomoc oznaczałaby konieczność terapii tego gościa. Dowód? Proszę bardzo: kasa już jest, a on "planuje" znalezienie sobie pracy. Tym, co nie wiedzą: w Filadelfii 300 tys. dolarów oznacza b. fajny dom, nie mieszkanie, samochód, ubezpieczenie medyczne na kilka lat, terapię, a nawet jakieś studia, dokształt. Innymi słowy, gdyby ten gość był zdolny do znalezienia sobie pracy, już by ją miał. Co nie znaczy, że nie ma dobrego serca, a to jest najważniejsze. Niemniej, sory, bez złudzeń.
Plusów: 5 Krzysiek 25.11.2017 14:05
Niezalogowany użytkownik Każdy Człowiek jako dziecko Boga wpisane, że więcej szczęścia jest w dawaniu niż braniu.
Niestety niekiedy dajemy się omamić telewizyjnym pacynkom, że jest inaczej.
Plusów: 4 kskiba 25.11.2017 12:07
Niezalogowany użytkownik Robi wrażenie

wszystkie komentarze >