Antyterrorysta zginął w strzelaninie

dodane 03.12.2017 08:32

PAP |

Podczas zatrzymania podejrzanych o włamania do bankomatu sprawca otworzył ogień z broni maszynowej. Jeden policjant zginął, trzech zostało rannych - podała policja.

Antyterrorysta zginął w strzelaninie   Marek Piekara /FotoGość

Jeden policjant zginął, a trzech zostało rannych w efekcie wymiany ognia z przestępcami próbującymi włamać się do bankomatu w miejscowości Wisznia Mała pod Wrocławiem. W strzelaninie zginął też napastnik. Drugi z bandytów został zatrzymany.

Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło około północy z soboty na niedzielę w miejscowości Wisznia Mała w powiecie trzebnickim. - Policjanci, którzy podjęli działania związane z zatrzymaniem sprawców włamania do bankomatu na gorącym uczynku, zostali ostrzelani z broni maszynowej przez jednego z bandytów - przekazał PAP rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski.

Policjanci odpowiedzieli strzałami. Podczas wymiany ognia zginął jeden z funkcjonariuszy oraz przestępca, który zaczął strzelać do policjantów. Trzech innych policjantów zostało rannych. - Zostali oni przewiezieni do szpitala. Na szczęście w ich przypadku obrażenia nie zagrażają życiu - podał Petrykowski.

Drugi z sprawców napadu został zatrzymany przez policję.

Petrykowski poinformował, że rodzina tragicznie zmarłego policjanta została objęta pomocą psychologiczną.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PAP, POLICJA, PRZESTĘPCZOŚĆ

Przeczytaj komentarze | 5 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 JAWA25 04.12.2017 15:20
dokładnie
Plusów: 2 JAWA25 04.12.2017 15:19
po co link z innej strony?
Plusów: 1 gość 03.12.2017 21:58
Niezalogowany użytkownik na takich złodziei wielka akcja, a na dużych https://wpolityce.pl/polityka/156278-projekt-chopin-a-uklad-zamkniety-porazajacy-obraz-bezsilnosci-wobec-prostackiego-gwaltu-na-polskiej-gospodarce
Plusów: 4 Andrzej z Goliny 03.12.2017 14:24
Niezalogowany użytkownik Do "Stefan1". Głupi i bezduszny komentarz obnaża stan duszy.

wszystkie komentarze >