Mary Wagner jest w areszcie. Napisz do niej na święta!

dodane 17.12.2017 12:27

Jarosław Dudała

Kanadyjska obrończyni życia Mary Wagner znów jest areszcie za to, że próbowała ocalić życie nienarodzonych dzieci. Napisz do niej kartkę na święta!

Mary Wagner jest w areszcie. Napisz do niej na święta!   Jakub Szymczuk /foto gość Mary Wagner

8 grudnia Mary weszła do ośrodka aborcyjnego w Toronto, by wręczać róże i proponować pomoc matkom, które były gotowe rozważyć rezygnację z zabicia własnych dzieci. Uczyniła to wbrew prawnym zakazom. Została aresztowana.

Jeśli chcesz przekazać jej bożonarodzeniowe życzenia i słowa wsparcia, napisz na adres: Mary Wagner, Vanier Centre for Women , 655 Martin St. Box 1040. Milton, Ontario L9T 5E6, Canada.

A oto jej przesłanie, opublikowane przez fejsbukową stronę jej polskich przyjaciół:

"Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie naszym Życiu,
Pokój niech będzie z wami w tę wigilię uroczystości Matki Bożej z Guadalupe! Otrzymałam wiadomości od wielu z was, że modlicie się za mnie. Dziękuję Wam! Dziękuję wam za wasze modlitwy teraz i 8 grudnia, szczególnie tym, którzy byli rano w tym dniu (8 grudnia) w miejscu zabijania dzieci. Przybyliśmy do kościoła św. Karola Boromeusza przede Mszą o godz. 8 rano i zauważyłam pojedyncze światło od strony budynku, w którym dzieci są zabijane. To był jeden z pokoi w miejscu aborcji. Po mojej lewej stronie było miejsce zabijania, a po mojej prawej stronie kościół, w którym modlimy się i gdzie Jezus jest chroniony. Na zewnątrz, żłóbek, oczekujący na Dzieciątko Jezus - symbol Słowa, które stało się Ciałem, które mieszka między nami w kościele i najmłodszych ludzkich istotach. Przychodzi na myśl Słowo Boże z Księgi Powtórzonego Prawa: "Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie „ (Pwt, 30,19-20). Później, kiedy przyszła policja, poprosiliśmy ich, aby pomogli nam chronić dzieci ... Oni nas usunęli, a kiedy ja zapytałam dwóch z nich, co by się stało, gdyby mnie puścili, powiedzieli, że zostaną oskarżeni o "zaniedbanie obowiązku". Módlmy się, aby wszystkie dzieci Boże zrozumiały, że naszym podstawowym obowiązkiem jest nasz Mistrz. Jesteśmy jego sługami. Nie zaniedbujmy naszego obowiązku wobec Niego. Pan prowadzi nas do nawrócenia.
W duchowej bliskości w modlitwie,
Mary"

Zobacz, jak policjanci wywlekli ją z miejsca kaźni nienarodzonych dzieci:

LifeSiteNews Mary Wagner dragged from Toronto abortion center, Dec. 8, 2017

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, MARY WAGNER

Przeczytaj komentarze | 30 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 4 Gość 19.12.2017 20:55
Niezalogowany użytkownik @Jagu a skąd to wiesz? Bóg ci mówił? Masz jakąś hotline z Bogiem?
Słyszałeś o nadziei na powszechne zjednoczenie wszystkich rozumnych istot z Bogiem?

W przeciwieństwie do apokatastazy nadzieja powszechnego zbawienia znajduje potwierdzenie w oficjalnym nauczaniu Kościoła, zarówno na poziomie teologii spekulatywnej, jak i w kościelnej liturgii. Mimo to jej właściwy kształt wciąż pozostaje przedmiotem dyskusji. Jej przedstawicielami byli min. Ambroży z Mediolanu, a współcześnie: Karl Rahner, Hans Urs von Balthasar, a w Polsce ks. prof. Wacław Hryniewicz.
Plusów: 0 Marek 19.12.2017 09:40
Niezalogowany użytkownik Jeśli nie możesz uderzyć merytorycznie to spróbuj zdyskredytować źródło. Podstawy erystyki i technik manipulacji. Znamy to, znamy Panno Anno.
Plusów: 6 JAWA25 18.12.2017 23:17
http://www.citizengo.org/pl/lf/83624-mary-wagner-prosi-polakow-o-pomoc-napisz-do-sedziego
Plusów: 1 zbij gniew 18.12.2017 18:32
Niezalogowany użytkownik papież?....jaki papież?

wszystkie komentarze >