107,6 FM

Mary Wagner jest w areszcie. Napisz do niej na święta!

Kanadyjska obrończyni życia Mary Wagner znów jest areszcie za to, że próbowała ocalić życie nienarodzonych dzieci. Napisz do niej kartkę na święta!

8 grudnia Mary weszła do ośrodka aborcyjnego w Toronto, by wręczać róże i proponować pomoc matkom, które były gotowe rozważyć rezygnację z zabicia własnych dzieci. Uczyniła to wbrew prawnym zakazom. Została aresztowana.

Jeśli chcesz przekazać jej bożonarodzeniowe życzenia i słowa wsparcia, napisz na adres: Mary Wagner, Vanier Centre for Women , 655 Martin St. Box 1040. Milton, Ontario L9T 5E6, Canada.

A oto jej przesłanie, opublikowane przez fejsbukową stronę jej polskich przyjaciół:

"Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie naszym Życiu,
Pokój niech będzie z wami w tę wigilię uroczystości Matki Bożej z Guadalupe! Otrzymałam wiadomości od wielu z was, że modlicie się za mnie. Dziękuję Wam! Dziękuję wam za wasze modlitwy teraz i 8 grudnia, szczególnie tym, którzy byli rano w tym dniu (8 grudnia) w miejscu zabijania dzieci. Przybyliśmy do kościoła św. Karola Boromeusza przede Mszą o godz. 8 rano i zauważyłam pojedyncze światło od strony budynku, w którym dzieci są zabijane. To był jeden z pokoi w miejscu aborcji. Po mojej lewej stronie było miejsce zabijania, a po mojej prawej stronie kościół, w którym modlimy się i gdzie Jezus jest chroniony. Na zewnątrz, żłóbek, oczekujący na Dzieciątko Jezus - symbol Słowa, które stało się Ciałem, które mieszka między nami w kościele i najmłodszych ludzkich istotach. Przychodzi na myśl Słowo Boże z Księgi Powtórzonego Prawa: "Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie „ (Pwt, 30,19-20). Później, kiedy przyszła policja, poprosiliśmy ich, aby pomogli nam chronić dzieci ... Oni nas usunęli, a kiedy ja zapytałam dwóch z nich, co by się stało, gdyby mnie puścili, powiedzieli, że zostaną oskarżeni o "zaniedbanie obowiązku". Módlmy się, aby wszystkie dzieci Boże zrozumiały, że naszym podstawowym obowiązkiem jest nasz Mistrz. Jesteśmy jego sługami. Nie zaniedbujmy naszego obowiązku wobec Niego. Pan prowadzi nas do nawrócenia.
W duchowej bliskości w modlitwie,
Mary"

Zobacz, jak policjanci wywlekli ją z miejsca kaźni nienarodzonych dzieci:

Mary Wagner dragged from Toronto abortion center, Dec. 8, 2017
LifeSiteNews

« 1 »
 • maria
  17.12.2017 21:17
  Ja nie rozumiem jednego- gdzie jest Kościół? Gdzie głos Papieża, biskupów? Mary Wagner nie pierwszy raz jest w wiezieniu, dlaczego hierarchia nic nie robi w tej sprawie??
  doceń 12
 • Anna Panna
  17.12.2017 22:22
  Chciałabym poruszyć DWIE kwestie. 1) Podobno Mary Wagner pochodzi z rodziny wielodzietnej i ma DZIESIĘCIORO rodzeństwa. Dlaczego NIGDY nie słyszymy, aby liczni bracia albo liczne siostry wsparli Mary? Poza tym, jak aktywistka pro-life powinna chyba mieć jakichś znajomych z podobnych ruchów, którzy by stanęli w jej obronie. Pies z kulawą nogą się nie odzywa. Wygląda na to, że Mary we własnym kraju jest tak strasznie OSAMOTNIONA, że może liczyć TYLKO na Polaków. Rodzina i znajomi mają ją W NOSIE. Jak również wszelkie światowe ruchy pro-life. 2) Każdy zdrowy, dorosły, uczciwy człowiek posiada ZAWÓD, który wykonuje, aby zapewnić sobie UTRZYMANIE. Jaki ZAWÓD wykonuje Mary Wagner? Gdzie mieszka i z czego żyje? Nie są dla mnie wiarygodne osoby, których źródła utrzymania pozostają nieznane.
  doceń 10
 • Krzysztof
  18.12.2017 07:44
  Bracie, Siostro - zadaj sobie pytanie - A co ja sam zrobiłem, aby dzieci nie były zabijane przed urodzeniem? Dopiero później oskarżaj innych.
 • JAWA25
  18.12.2017 23:17
  http://www.citizengo.org/pl/lf/83624-mary-wagner-prosi-polakow-o-pomoc-napisz-do-sedziego
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane