Betlejem już po próbie [GALERIA]

dodane 29.12.2017 09:35

Joanna Wyleżoł /Radio eM

zobacz galerię 

10 wokalistów, 100-osobowy chór i kilkudziesięciu muzyków z orkiestrą AUKSO na czele – tak prezentują się wykonawcy koncertu „Betelem w Spodku”.

Próba muzyków przed koncertem "Betlejem w Spodku"   Joanna Wyleżoł /Radio eM Próba muzyków przed koncertem "Betlejem w Spodku" Artyści zaśpiewają ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach. Część utworów została na potrzeby koncertu specjalne zaadaptowana - powiedział radiu eM Mateusz Mate.O Ostrowski, dyrektor artystyczny „Betlejem w Spodku”.

Na okrągłej scenie wokaliści będą śpiewać w cztery strony świata. Usłyszymy m. in. Kasię Moś, Beatę Bednarz i Igora Herbuta z zespołu LemON.

To co czeka nas w Spodku to nie tylko dobra muzyka i dobre widowisko – mówił w czasie próby Mieczysław Szcześniak.

Koncert „Betlejem w Spodku” rozpoczyna się dziś [29.12.17] o godz. 19.00. Na dwie godziny przed wydarzeniem w kasie Spodka będą dostępne jeszcze ostatnie bilety. Kto nie ma planów na dzisiejszy wieczór może jeszcze skorzystać...tym bardziej, że koncert to nie tylko muzyka, ale i szczytny cel. Dochód z imprezy pomaga potrzebującym i zasila akcję „Głodnych nakarmić”. Każdy z uczestników dodatkowo będzie mógł zostać „Ambasadorem Miłosierdzia” wypełniając już po koncercie specjalną torbę artykułami spożywczymi.

W Katowicach kolędy zaśpiewają m. in.: Natalia Kukulska, Igor Herbut, Kasia Moś, Daria Zawiałow, Mietek Szcześniak, Agnieszka Musiał, Adam Krylik, Dana Vynnytska i Beata Bednarz. Ze Śląska artyści pojadą m. in. do Warszawy, Poznania i Szczecina. Koncertem w Katowicach zainaugurowana zostanie trasa „Betlejem w Polsce”, która w sumie obejmie 12 miast.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| MATEUSZ MATE.O OSTROWSK, ADAM KRYLIK, AGNIESZKA MUSIAŁ, AUKSO, BEATA BEDNARZ, BETLEJEM W POLSCE, BETLEJEM W SPODKU , DANA VYNNYTSKA, DARIA ZAWIAŁOW, IGOR HERBUT, KASIA MOŚ, KATOWICE, KONCERT KOLĘD, KONCERT KOLĘD I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH , LEMON, MATE.O, MIETEK SZCZEŚNIAK, NATALIA KUKULSKA , SPODEK