107,6 FM

Kiedy pierwsze posiedzenie rządu w nowym składzie?

We wtorek, o godz. 13.30. odbędzie się pierwsze posiedzenie rządu Mateusza Morawieckiego w nowym składzie; planowane posiedzenie Rady Ministrów o godz. 10. zostało odwołane - poinformował PAP szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

Informację o nowej godzinie posiedzenia, Dworczyk umieścił również na swoim Twitterze. "Dziś o 13.30 pierwsze posiedzenie rządu Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego :) #rekonstrukcja" - napisał.

Szef Kancelarii Premiera poinformował również, że planowane na wtorek posiedzenie rządu o godz. 10 zostało odwołane. W tej chwili - jak dodał - ministrowie są informowani o zmianie.

Posiedzenie o godz. 13.30. odbędzie się już w nowym składzie rządu - dodał Dworczyk. Jak wskazał, znajdą się w nim dwa punkty, które miały być dyskutowane na porannym posiedzeniu; dojdzie też jeden nowy punkt, dot. spraw bieżących, o którym - jak zaznaczył - informacja pojawi się niedługo na stronie Kancelarii Premiera.

We wtorek, o godz. 12 - jak poinformowała prezydencka kancelaria - prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego dokona zmian w składzie Rady Ministrów. Rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska zapowiadała wcześniej, że we wtorek "ostatecznie kończy się proces rekonstrukcji".

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama