107,6 FM

DK 1 w Goczałkowicach niebezpieczna dla przechodniów

Chcemy kładki nad Drogą Krajową numer 1 - apelują do Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad mieszkańcy i samorządowcy Goczałkowic-Zdroju.

DK 1 w Goczałkowicach niebezpieczna dla przechodniów   Niebezpieczne skrzyżowanie na DK1 w Goczałkowicach Marcin Iciek /Radio eM - W naszej miejscowości z roku na rok dochodzi do coraz większej liczby wypadków, a przechodzenie przez ruchliwą trasę jest niebezpieczne – dodają mieszkańcy. Marcela Grzywacz z pszczyńskiego starostwa powiatowego wyjaśnia jednak, że - na DK1 w powiecie pszczyńskim jest więcej odcinków, które są zagrożeniem dla użytkowników ruchu:

Jak dowiedziało się Radio eM w w katowickim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, kładka w Goczałkowicach nie jest obecnie planowana. Natężenie ruchu na tej trasie ma się zmniejszyć w 2023 roku, kiedy ruch tranzytowy będzie przebiegał trasą S1 Mysłowice-Bielsko-Biała, która ma omijać powiat pszczyński.

DK 1 w Goczałkowicach niebezpieczna dla przechodniów   W tym miejscu mieszkańcy Goczałkowic domagają się kładki Marcin Iciek /Radio eM

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama