107,6 FM

Wylicytuj zegarek św. Jana Pawła II

11 lutego odbędzie się coroczny koncert charytatywny organizowany przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".

Kilka lat temu Anna Dymna postanowiła, że w okolicach walentynek będzie organizowała koncerty niosące miłość i dobro tym, którzy ich aktualnie potrzebują. A skoro jest aktorką i artystką, zdecydowała, że poprzez takie wydarzenia będzie pomagała swoim koleżankom i kolegom po fachu, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i/lub zdrowotnej. W tym roku jej wybór padł na Magdalenę Piekorz, pochodzącą ze Śląska reżyser, twórczynię m.in. słynnego filmu "Pręgi", który był polskim kandydatem do Oscara.

Magdalena Piekorz od trzech walczy z boreliozą i - jak sama mówi - w tej walce znalazła się już pod ścianą. Choroba nie tylko bowiem dramatycznie wyniszczyła jej organizm, ale też uniemożliwiła dalszą pracę zarobkową, dlatego 10. już koncert charytatywny pod hasłem: "Znaleźć nadzieję" Anna Dymna organizuje właśnie dla niej.

Koncert tradycyjnie odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej (początek o godz. 17), a wystąpią Sebastian Riedel i jego zespół Cree oraz kapela Carrantuohill. Ważną częścią wieczoru będzie też aukcja na rzecz M. Piekorz, na którą wielu znanych i cenionych ludzi przekazało swoje pióra i zegarki. Wśród nich są m.in. prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda, abp Marek Jędraszewski, ks. inf. Jerzy Bryła, Kamil Stoch, a także wielu wybitnych aktorów. Największym przedmiotem będzie natomiast zegarek św. Jana Pawła II, który przekazał kard. Stanisław Dziwisz.

Szczegółowe informacje o koncercie i biletach można znaleźć na www.filharmonia.mimowszystko.org.

Wylicytuj zegarek św. Jana Pawła II   Pióro abp. Marka Jędraszewskiego Aleksandra Tatara

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama