eMkowe pieluszki tym razem w Rudzie Śląskiej

dodane 03.03.2018 14:00

Joanna Wyleżoł

Dziś tj. 6.03.18 studio Radia eM gości w Centrum Handlowym Domino w Rudzie Śląskiej.

Studio plenerowe w Rudzie Śląskiej   Patrycja Kozieł /Radio eM Studio plenerowe w Rudzie Śląskiej Podobnie jak w Gliwicach na wszystkich, którzy odwiedzą studio Radia eM w Rudzie Ślaskiej w godzinach od 10.00 do 13.00 czekać będą pyszne bułeczki i eMkowe chlebki. Będziemy zachęcać do pomagania i włączenia się do zbiórki pieluch jednorazowych dla dzieci samotnych matek, z ubogich rodzin i dla dzieci ocalonych od aborcji. W Gliwicach zebraliśmy całą górę pieluszek i liczymy na powtórkę w Rudzie Śląskiej. W naszym studiu zagoszczą też rudzianie, którym pomaganie nie jest obce. Zapraszamy 6.03.18 do w CH Domino w Rudzie Śląskiej. Partnerem akcji jest Izba Rzemieślnicza w Katowicach, która ufundowała pieczywo.

eMkowe chlebki i bułeczki   Patrycja Kozieł /Radio eM eMkowe chlebki i bułeczki

Kto nie może w plenerze podzielić się pieluszkami zapraszamy do Radia eM. Jednorazowe pieluchy można przynosić do 25 marca na ul. Wita Stwosza 11 w Katowicach – do siedziby Radia eM.

eMkowa pieluszka dla maluszka   Patrycja Kozieł /Radio eM eMkowa pieluszka dla maluszka

 

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| CH DOMINO W RUDZIE , EMKOWA PIELUSZKA DLA MALUSZKA, EMKOWE CHLEBKI, RADIO EM W RUDZIE ŚLĄSKIEJ, RUDA ŚLĄSKA, STUDIO PLENEROWE RADIA EM