107,6 FM

24 godziny dla Pana

Diecezja gliwicka odpowiada na apel papieża Franciszka i podejmuje inicjatywę. Podajemy kościoły, gdzie odbędzie się czuwanie.

9 i 10 marca adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z możliwością spowiedzi odbędzie się w wyznaczonych kościołach. W Gliwicach – w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, w Zabrzu – w kościele św. Anny, w Bytomiu – w kościele Świętej Trójcy, w Tarnowskich Górach-Strzybnicy – w kościele NSPJ i MB Fatimskiej, w Koszęcinie – w kościele NSPJ, w Pyskowicach – w kościele św. Mikołaja, w Toszku – w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Program ustalany jest przez duszpasterzy na miejscu.

U jezuitów w Gliwicach nocna adoracja odbędzie się w kaplicy „Wieczernik”, a w sobotę w kościele rozpocznie się po porannej i potrwa do wieczornej Mszy św.

Inicjatywie w tym roku towarzyszą słowa z psalmu: „Ty udzielasz przebaczenia” (Ps 130,4).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama