Sterta eMkowych pieluch rośnie [ZDJĘCIA]

dodane 06.03.2018 16:14

Joanna Wyleżoł

zobacz galerię 

Studio Radia eM w Rudzie Śląskiej zakończone sukcesem. eMkowa pieluszka dla maluszka nabiera tempa.

Studio radia eM w Rudzie Śląskiej   Patrycja Kozieł /Radio eM Studio radia eM w Rudzie Śląskiej Dziś [06.03.18] Radio eM gościło w CH DOMINO w Rudzie Śląskiej, gdzie miała miejsce kolejna odsłona naszej radiowej akcji "Pieluszka dla Maluszka". Przypominamy, że do 25 marca zbieramy pieluchy jednorazowe dla potrzebujących dzieci - dzieci samotnych mam, z ubogich rodzin i dzieci uratowanych od aborcji. Zbiórka pieluch to dobra okazja do czynienia dobra i pomocy innym... i właśnie o tym rozmawiamy co wtorek w naszych studiach, które goszczą w różnych miastach regionu. Dziś [06.03.18] Dominika Szczawińska i Justyna Stolfik - Binda mieszkańców Rudy Śląskiej pytały o to, czy warto pomagać i w jaki sposób to robić. Studio Radia eM odwiedzili rudzianie na co dzień działający na rzecz innych. Jednym z gości był  Mateusz Jakubiec z Piekarni Jakubiec, która jest głównym partnerem eMkowej akcji "Pieluszka dla Maluszka".

A za tydzień [13.03.18] studio Radia eM gościć będzie w galerii AKS w Chorzowie, gdzie z chorzowianami będziemy rozmawiać o pomaganiu i będziemy też oczywiście zbierać pieluszki dla potrzebujących dzieci. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| CH DOMINO, EMOWA PIELUSZKA DLA MALUSZKA, PIEKARNIA JAKUBIEC, PIELUSZKA DLA MALUSZKA, RADIO EM W RUDZIE ŚLĄSKIEJ, RADIO EM W RUDZIE ŚLĄSKIEJ W CH DOMINO