107,6 FM

Gwiazdy lekkiej atletyki na Stadionie Śląskim

Wielkie sportowe emocje czekają fanów lekkiej atletyki na Śląsku. 8 czerwca na Stadionie Śląskim odbędzie się 64 Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego.

Gwiazdy lekkiej atletyki na Stadionie Śląskim   Stadion Śląski będzie gościł 64 Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego Justyna Stolfik-Binda /Radio eM Wojciech Saługa, marszałek województwa śląskiego podpisał w tej sprawie umowę z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. Impreza od lat gromadzi najlepszych lekkoatletów z Polski i Europy. Nie inaczej będzie w tym roku - zapewnia Sebastian Chmara, dyrektor Memoriału:

Gwiazdy lekkiej atletyki na Stadionie Śląskim   Marszałek woj. śląskiego podpisał umowę z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki Justyna Stolfik-Binda /Radio eM W tym roku Memoriał odbędzie się w Chorzowie, bo jak mówi prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Henryk Olszewski , dla lekkoatletów nie ma w chwili obecnej lepszego obiektu niż Stadion Śląski.

Oprócz emocji sportowych, nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, dla których przygotowane będzie specjalne miasteczko lekkoatletyczne. 8 czerwca, podczas Memoriału Kusocińskiego na Stadionie Śląskim pojawią się największe lekkoatletyczne gwiazdy z Polski i Europy.

« 1 »

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama