Ekologiczny plac zabaw

dodane 01.06.2018 14:33

Adrian Urbanek /Radio eM

Pięć specjalnie zaprojektowanych stref powstało na otwartym, nowym placu zabaw w Katowicach. W Parku Kościuszki powstało miejsce zabaw wykonane w całości z drewna.

Strefa dla najmłodszych w Parku Kościuszki   Adrian Urbanek /Radio eM Strefa dla najmłodszych w Parku Kościuszki Plac zabaw zaprojektowany został specjalnie dla tego miejsca. Charakteryzuje go to że w całości został zbudowany z materiałów ekologicznych. Mówi Magdalena Biela z Zakładu Zieleni Miejskiej:

Strefa dla najmłodszych zaprojektowana została z nawierzchnią piaskową. W strefie dla starszych dzieci jest zestaw wspinaczkowy. Ponadto na placu zabaw znajdziemy też strefę edukacyjną, sprawnościową i integracyjną.

Ekologiczny plac zabaw   Adrian Urbanek /Radio eM Ekologiczny plac zabaw

Jest to drugi tak rozbudowany plac zabaw w Katowicach. Rok temu oddano do użytku plac zabaw w Parku Zadole.

Nowy plac zabaw w Parku Kościuszki   Ekologiczny plac zabaw Nowy plac zabaw w Parku Kościuszki Prezydent Marcin Krupa otworzył plac zabaw w Parku Kościuszki   Adrian Urbanek /Radio eM Prezydent Marcin Krupa otworzył plac zabaw w Parku Kościuszki

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| EKOLOGICZNY PLAC ZABAW, KATOWICE , PARK KOŚCIUSZKI, PLAC ZABAW W PARKU, PLAC ZABAW W PARKU KOŚCIUSZKI, PLAC ZABAW Z DREWNA

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl