Młodzi chorzowianie kibicują

dodane 07.06.2018 14:30

Marta Sudnik-Paluch /Radio eM

Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – na stadionie Ruchu Chorzów odbyło się podsumowanie akcji skierowanej do uczniów szkół podstawowych.

Młodzi chorzowianie kibicują   Marta Sudnik-Paluch /Radio eM Młodzież dopinguje w Chorzowie W trakcie roku szkolnego przedstawiciele policji, straży miejskiej, straży pożarnej oraz centrum zarządzania kryzysowego dyskutowali z młodymi ludźmi na temat bezpieczeństwa na stadionach. Mówi bryg. Paweł Nalepka, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie:

W finale akcji każda ze szkół miała za zadanie opracować doping. O tym, jakie elementy były oceniane przez jury mówi Jadwiga Fiema z urzędu miasta Chorzów, pomysłodawczyni akcji:

W trakcie spotkań młodzież poznawała również sposoby jak przeciwdziałać agresji w sporcie, na stadionach i w szkole. Program realizowany cyklicznie w I klasach chorzowskich szkół gimnazjalnych, jest elementem rządowej inicjatywy "Razem Bezpieczniej".

Młodzi chorzowianie kibicują   Marta Sudnik-Paluch /Radio eM Młodzi chorzowianie kibicują Młodzi chorzowianie kibicują   Marta Sudnik-Paluch /Radio eM Rządowa inicjatywa "Razem Bezpieczniej"

 

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BEZPIECZNIE KIBICUJĘ – MĄDRZE DOPINGUJĘ , BEZPIECZNY DOPING, CHORZÓW, RAZEM BEZPIECZNIEJ, STADION RUCHU