Została zgwałcona, o poczętym dziecku mówi z miłością

dodane 11.06.2018 15:30

MG/choice42.com/yt

"Nie zamierzałam pozwolić, by niewinne życie zapłaciło za to, że jeden mężczyzna mnie skrzywdził."

Została zgwałcona, o poczętym dziecku mówi z miłością   yt

Kobieta ma na imię Louise, ma 24 lata i została zgwałcona przez osobę, którą znała. W wyniku gwałtu poczęło się dziecko, o którym mówi, że jest aniołkiem.

- Zdecydowałam się wybrać życie, bo nie zamierzałam pozwolić, by niewinne życie zapłaciło za to, że jeden mężczyzna mnie skrzywdził - mówi Louise - Ona mnie nie skrzywdziła. Pomogła mi bym wzrastała i by rany się goiły. Jej celem jest po prostu cieszenie się życiem. 

- Gdy ludzie mówią, że aborcja jest konieczna w przypadku gwałtu, czuję że jest to bardzo nie fair - zwraca uwagę kobieta - Jeśli twoje ciało już rozpoczęło proces tworzenia życia, to próba jego zatrzymania jest po prostu szkodliwa. Poza tym czułam w sercu, że jej serce już bije. Decyzja by pójść i odebrać komuś szansę na życie, dręczyłaby mnie przez resztę życia - podkreśla

Louise opowiada, że dla niej córka jest aniołkiem i daje jej dużo nadziei. Pokazuje jej, że nie każda katastrofa musi się kończyć traumatycznym bólem. Może przynieść piękno, jeśli się go faktycznie szuka. 

- Cieszę się, że podjęłam decyzję, by ją mieć. Daje mi tak wiele radości - opowiada. Zwraca uwagę, że każdego dnia budzi się i widzi uśmiech dziecka. Gdyby podjęła inną decyzję to skończyłaby się ona katastrofą w sercu. - Stanie się matką, zmieniło mnie niewiarygodnie. Mam cel w życiu. I dało mi to naprawdę wiele siły. Uwielbiam bycie mamą. 

Louise zwraca się także do kobiet, które dowiadują się, że są w ciąży w wyniku gwałtu. - Zawsze jest nadzieja - mówi- Nie poddawaj się. Bo jeśli przetrwałaś tak traumatyczne doświadczenie i zostałaś obdarowana cudem, to najwidoczniej masz więcej potencjału niż myślałaś. Niech życie was obojga będzie twoim wyborem. Wybierz życie - mówi na koniec. 

Choice42 CHOICE42 - Louise's Story

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| DZIECKO, GWAŁT, MATKA, PRO-LIFE, WYBÓR

Przeczytaj komentarze | 5 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 ARTE 13.06.2018 22:51
Niezalogowany użytkownik Gwałt to dla Ciebie sex z dobrej woli? Ciekawe.
Plusów: 2 Gość 13.06.2018 19:40
Niezalogowany użytkownik Jak to nikt jej nie przymusza? Jakis mezczyzna ja zGWALCIL (przymus) a wybor bez mozliwosci aborcji to przymus urodzenia albo metody babek. Mezczyzni nie maja takiego problemu, a jak sie pojawi u ich kobiety, to wielu sie zwija i ucieka. Nie wam mowic, jaka decyzje kobieta MUSI podjac. Zajmijcie sie swoimi obowiazkami wobec innych.
Plusów: 0 Stachu 13.06.2018 07:11
Niezalogowany użytkownik Kobieta zawsze ma wybór. Nikt na siłę jej nie przymusza, ale nie znaczy to, że państwo powinno jej udostępniać aborcję.
Plusów: 1 Gość 12.06.2018 21:58
Niezalogowany użytkownik @ARTE
To raczej ty nie widzisz jednego! To nie jest żaden wybór - zamordować lub pozwolić by dziecko żyło. Kobieta nie poddała się pokusie i urodziła! I o tym jest film a nie o jakimś "prawie do wyboru"!

wszystkie komentarze >

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl